Skladník / vodič

PROFIMED s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
750 EUR/mesiac750 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

PROFIMED International s.r.o., stabilná obchodná firma s pomôckami pre ústnu hygienu a kozmetiku hľadá do svojho tímu kolegu – kolegyňu na pozíciu skladník / vodič. Nájdete u nás príjemné pracovné prostredie, férové jednanie a dlhodobú perspektívu.

Vítaní sú aj šikovní začiatočníci.

Čo Vás čaká?

  • Vyloženie, príjem, systémové zaskladnenie tovaru podľa EAN kódov.
  • Fyzické zaskladnenie do regálov.
  • Riešenie nezrovnalostí reklamácií pri príjme.
  • Participácia na pravidelných inventúrach v sklade.
  • Výdaj tovaru a príprava pre expedíciu : závozy na predajne našej spoločnosti, e-shopové objednávky, veľkodistribučných odberateľov.
  • Balenie a expedícia zásielok

Čo od Vás očakávame?

  • Prax v logistike alebo v sklade je veľkou výhodou, ale nie podmienkou.
  • Vodičský preukaz skup. B
  • Skúsenosť s manipulačnou technikou výhodou.
  • Čistý register trestov.
  • Zodpovednosť, dôslednosť, spoľahlivosť.
  • Zmysel pre detail a poriadok.
  • Uvítame ak máte predchádzajúce skúsenosti so závozmi tovaru.

Čo Vám vieme ponúknuť?

  • Motivujúce finančné ohodnotenie : základná zložka + pravidelné odmeny.
  • Čisté pracovné prostredie, férové jednanie a dlhodobú perspektivu.
  • Pravidelnú pracovnú dobu, prácu iba počas pracovných dní.
  • Vstupné školenie.
  • Zľavu na firemné produkty.
  • Stravné lístky sú u nás samozrejmosťou.

Nástup možný ihneď.

Zaujala Vás naša ponuka? Potom neváhajte, napíšte nám niečo o sebe a my sa Vám ozveme.

Tešíme sa na Vás!

Požiadavky na zamestnanca

ID: 3641370  Megjelentetés dátuma: 10.4.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 750 EUR/mesiac750 EUR/mesiac