Rozpočtár / Technik VZT

Profiklima spol. s r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1000,00 Eur/mesiac v závislosti od praxe v odbore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatné a komplexné spracovávanie rozpočtov VZT a klimatizácie na základe výkresovej dokumentácie
Vypracovanie rozpočtov na stavbách, tvorba výkazov
Riadenie a príprava stavby
Kontrola projektovej dokumentácie
Komunikácia s dodávateľmi a klientmi
Objednávanie materiálu a služieb

Zázemie modernej spoločnosti so sídlom v Banskej Bystrici, ktorá pôsobí na Slovensku od roku 2000, seriózny prístup, kvalitné podmienky pre výkon práce

Záujemcov prosíme o zaslanie životopisu na e-mail [email protected]. Následne si pozveme vybraných uchádzačov na osobný rozhovor.
Prosíme v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov uviesť v životopise dodatok: "Týmto dávam súhlas spoločnosti k spracovaniu mojich osobných údajov v databáze uchádzačov o zamestnanie, t.j. k ich ukladaniu na nosiče dát,uchovávaniu, vyhľadávaniu v nich, triedeniu kombinovaniu a likvidácií v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Súhlas poskytujem na dobu neurčitú, až do jeho písomného odvolania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

TZB

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
AutoCAD - Základy

Vodičský preukaz

B

SŠ/VŠ vzdelanie so zameraním TZB
skúsenosti s prácou s projektovou dokumentáciou
prax v podobnej pozícii
vodičský preukaz skupiny B
orientácia v stavebných cenách
samostatnosť
technické myslenie
zodpovednosť
technická a argumentačná schopnosť komunikácie
znalosť AJ výhodou

Spoločnosť zaoberajúca sa projektami, dodávkou, montážou a servismi vzduchotechniky a klimatizácie na území Slovenska.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2742117  Megjelentetés dátuma: 20.2.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1000,00 Eur/mesiac v závislosti od praxe v odbore