Asistent s anglickým jazykom

ProfiDeCon s.r.o.

Miesto práce
Polus Tower 2, Vajnorská 100/B, 831 04 Nové Mesto
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
5 Eur/hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového člena do tímu nášho klienta (relokačná spoločnosť) na pozíciu Asistent. Hlavnou požiadavkou je angličtina minimálne na pokročilej úrovni, nakoľko každodenná komunikácia, príprava podkladov a kontakt s klientami, je v angličtine.

Náplň práce:
- administratívna podpora kancelárie (pošta, scanovanie, kopírovanie, objednávanie kuriérov)
- asistencia pri podávaní žiadosti o pobyt na území Slovenskej republiky,
- sprevádzanie klientov pri zdravotnej prehliadke
- objednávanie a vyzdvihovanie úradných prekladov, zabezpečovanie notárskych kópii dokumentov
- samostatné riešenie zadaných úloh nadriadeným
- zodpovednosť za dostatočný stav kancelárskych potrieb
- príprava databáz, tabuliek

- Využívanie cudzích jazykov
- Možný profesionálny rast
- Príjemný pracovný kolektív
- Mobilný telefón

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení životopisov kontaktujeme iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Medzinárodné vzťahy, Ekonómia, Manažment, Prekladateľstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- Anglický jazyk min. B2
- Orientácia na detail, precíznosť, samostatnosť, orientácia na klienta

ProfiDeCon je zoskupenie právnikov, ekonómov a účtovníkov, ktorých spája znalosť medzinárodného prostredia a mnohoročné pracovné skúsenosti získané napríklad v Nemecku, Rakúsku a iných krajinách. Máme vlastné zastúpenie na Slovensku, v Česku, Nemecku, Maďarsku a Poľsku. Vieme uľahčiť vaše podnikanie a prácu v zahraničí tak, aby ste sa nerušene mohli sústrediť len na svoje aktivity a mali istotu, že vám nehrozia neočakávané nepríjemnosti.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3736223  Megjelentetés dátuma: 9.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 5 Eur/hod