Samostatný účtovník

Profibilanc, s.r.o.

Miesto práce
Tobrucká, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.05.2019
Mzdové podmienky (brutto)
300 Eur/btto/mesiac/malá firma

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatné vedenie podvojného účtovníctva pridelených 1-3 firiem klientov, formou skráteného úväzku, živnosti, mandátnej zmluvy, prípadne možnosť plného úväzku. Miesto vykonávania činnosti je v prevádzke na Tobruckej ulici v Bratislave. Nutná znalosť Proluc-u.

Životopis spolu so žiadosťou prosíme zasielať na dolu uvedený e-mail. Kontaktovaní budú len uchádzači spĺňajúci zadané kritériá. Uchádzači, ktorí SW Proluc neovládajú, na pohovor volaní nebudú.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomický

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Expert
Microsoft Windows - Expert
Microsoft Word - Expert
Microsoft Excel - Expert
Microsoft Outlook - Expert

Prax na pozícii/v oblasti

minimálne 3 roky

Počet rokov praxe

5

Prax s vedením podvojného účtovníctva je nutná. Pozícia nie je vhodná pre uchádzačov bez požadovanej praxe.
Znalosť účtovného softvéru Proluc je nevyhnutnou podmienkou. Znalosti SW Pohoda a Finus, okrem Proluc-u, sú výhodou.

Účtovná spoločnosť, poskytujúca komplexné účtovné služby.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3568786  Megjelentetés dátuma: 14.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 300 Eur/btto/mesiac/malá firma