Deputy Head of Collections Department

PROFI CREDIT Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Pribinova, Bratislava
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1800 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vyhotovuje a kontroluje všetky mesačné súhrnné štatistiky za celý úsek pohľadávok
- Vyhotovuje a kontroluje štatistické výstupy pre inkasné konanie.
- Kontroluje štatistiky všetkých fáz vymáhania pohľadávok. Správu o chybách posiela nadriadenému a pracovníkovi zodpovednému za danú fázu vymáhania.
- Zabezpečuje opravu chybných štatistík a spracováva prípadné ad-hoc štatistiky a reporty.
- Pripravuje softwarové zadania na úpravu informačného systému.
- Zodpovedá za dodržovanie "pásového" riešenia pohľadávky - prechod pohľadávok mezi jednotlivými fáhami vymáhania.
- Navrhuje procesné kroky k zlepšeniu procesov a jednotlivých fáz vymáhania.
- Sleduje, zadáva a kontroluje zmeny úrokových sadzieb. Zodpovedá za prepočet, správnosť úrokov a sankcií v informačnom systéme spoločnosti.
- Zodpovedá za všetky činnosti súvisiace s prácou s upomienkami a penalizačnými faktúrami v súlade splatnými postupmi a smernicami spoločnosti (vystavovanie, zasielanie, storno atď.)
- Kontroluje externé subjekty spoločnosti zabezpečujúce proces vymáhania pohľadávky. Zodpovedá za správnosť, pravidelné a včasné odosielanie dát na spracovanie upomienok, SMS a PF, kontrola SMS, kontrola tlače a rozosielania upomienok a PF)
- Zabezpečuje ukončovanie všetkých zmlúv v rámci Collections Department.
- Aktívne spolupracuje, zabezpečuje komunikáciu s externými subjektami spoločnosti zabezpečujúcimi proces vymáhania pohľadávky (podľa aktuálne platných zmlúv).
- Zodpovedá za agendu mandátnych zmlúv v oblasti vymáhania pohľadávok
- Je garantom plnenia povinností vyplývajúcich zo zmluvného vzťahu s exekútorom
- Schvaľovanie neštandardných variantov riešenia záväzkov klientov (neštandardné DoU, storná PF)
- Zabezpečuje prípravu podkladov k províziam, ich kontrolu a vyplatenie pre RM/KP

Notebook, mobilný telefón, Home Office 1x do týždňa, sick day 3 dni do roka, školenia v pracovnej oblasti, systém zamestnaneckých výhod (príspevok na športové a kultúrne aktivity, multi-sport karta).

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonómia, Právo, Financie, Bankovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SQL - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Dobrá schopnosť jednania s ľudmi
Komunikatívnosť
Vysoká miera samostatnosti
Organizačné schopnosti
Analytické myslenie
Ochota k ďalšiemu vzdelávaniu
Základy SQL

Spoločnosť PROFI CREDIT Slovakia je významný poskytovateľ úverových finančných služieb v Slovenskej republike. Ako garanciu kvality spoločnosť získala v roku 2015 licenciu od Národnej banky Slovenska na poskytovanie služieb v oblasti spotrebiteľských úverov. Okrem toho je členom APSÚ (Asociácia Poskytovateľov Spotrebiteľských Úverov), ako aj iných stavovských organizácií. Materskou spoločnosťou PROFI CREDIT Slovakia je spoločnosť Southstream, a.s..

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3391427  Megjelentetés dátuma: 16.5.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1800 Eur