Operátor Interného Call Centra

PROFI CREDIT Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Tower 115, Pribinova 25, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- administratívne činnosti v internom call centre,
- telefonická komunikácia s klientami/registrovanými záujemcami,
- spracovávanie podkladov, práca s interným systémom,
- poskytovanie servisu/riešenie požiadaviek klientov.
- aktívne oslovovanie a informovanie našich klientov o aktuálnych ponukách a kampaniach,
- predaj finančných produktov z portfólia služieb spoločnosti.

- hodnotné školenia v rámci pracovnej doby,
- rozvoj osobnosti a komunikačných zručností
- práca v dynamickom kolektíve a príjemnom prostredí,
- systém zamestnaneckých výhod (zdravotné voľno navyše, príspevok na športové a kultúrne aktivity)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- slovenský jazyk na úrovni materinského jazyka (slovom aj písmom),
- výborné komunikačné schopnosti,
- znalosť práce s PC na užívateľskej úrovni (Word, Excel, E-mail, Internet),
- samostatnosť a zároveň tímová spolupráca.

Spoločnosť PROFI CREDIT Slovakia je významný poskytovateľ úverových finančných služieb v Slovenskej republike. Ako garanciu kvality spoločnosť získala v roku 2015 licenciu od Národnej banky Slovenska na poskytovanie služieb v oblasti spotrebiteľských úverov. Okrem toho je členom APSÚ (Asociácia Poskytovateľov Spotrebiteľských Úverov), ako aj iných stavovských organizácií. Materskou spoločnosťou PROFI CREDIT Slovakia je spoločnosť Southstream, a.s..

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3303929  Megjelentetés dátuma: 14.2.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou