Online Manager Junior

PROFI CREDIT Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1500 € brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zvyšovanie predajných výsledkov cez on-line,
- organizovanie, zlepšovanie a kontrola klientskej podpory on-line,
- plánovanie chodu a rozvíjanie e-commerce projektov,
- plánovanie a vyhodnocovanie PPC kampaní, analytics a on-line marketingových nástrojov,
- spätná kontrola a zvyšovanie efektívnosti web dizajnu, on-line kampani a SEO,
- zodpovednosť za aktivity spoločnosti v rámci social médií

- dynamický a profesionálny tím po odbornej i ľudskej stránke,
- sociálny program (šport, kultúra, wellness, tímové a celofiremné teambuildingy),
- možnosť čerpania Sick Day,
- notebook, mobilný telefón,
- Home Office 4x do mesiaca,
- široké možnosti profesijného vzdelávania,
- príspevok pri uzavretí manželstva, narodení dieťaťa a životnom jubileu,
- príjemné pracovné prostredie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft Outlook - Expert
Microsoft Word - Expert
Google AdSense - Expert
Google Ads - Expert
Google Analytics - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- dobré komunikačné a prezentačné schopnosti,
- samostatnosť,
- spoľahlivosť.

Spoločnosť PROFI CREDIT Slovakia je významný poskytovateľ úverových finančných služieb v Slovenskej republike. Ako garanciu kvality spoločnosť získala v roku 2015 licenciu od Národnej banky Slovenska na poskytovanie služieb v oblasti spotrebiteľských úverov. Okrem toho je členom APSÚ (Asociácia Poskytovateľov Spotrebiteľských Úverov), ako aj iných stavovských organizácií. Materskou spoločnosťou PROFI CREDIT Slovakia je spoločnosť Southstream, a.s..

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3228600  Megjelentetés dátuma: 12.9.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1500 € brutto