Oblastný manažér - Bratislava, Senec, Pezinok

PROFI CREDIT Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, okres Pezinok, okres Senec
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
fix + variabliná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do oblasti s vysokým obchodným potenciálom, hľadáme šikovného manažéra so skúsenosťami s vedením obchodného tímu, ktorého hlavnou úlohou bude:

- metodické vedenie a riadenie vybudovaného a fungujúceho tímu obchodníkov,
- spracovanie a prezentácia mesačných obchodných výsledkov na základe zverených kľúčových ukazovateľov,
- pravidelné organizovanie a vedenie porád,
- plánovanie, vyhodnocovanie obchodných a marketingových aktivít vlastnej skupiny obchodníkov,
- nábor a práca s novými obchodníkmi,
- zodpovednosť za plnenie strategických ukazovateľov spoločnosti.

- Kvartálne navyšovanie fixnej čiastky mzdy,
- materiálové vybavenie (kancelária, motorové vozidlo, telefón, internet, notebook, multifunkčné zariadenie),
- perspektívna a zaujímavá práca v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti,
- produktové a manažérske školenia,
- možnosť osobného rastu a realizácie svojich schopností,
- veľká miera autonómie a samostatnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- komunikatívnosť
- podnikateľské myslenie
- skúsenosti s budovaním a vedením obchodnej skupiny výhodou
- profesionálne vystupovanie
- vysoká miera samostatnosti a zodpovednosti
- flexibilita
- ochota cestovať
- trestná bezúhonnosť

Spoločnosť PROFI CREDIT Slovakia je významný poskytovateľ úverových finančných služieb v Slovenskej republike. Ako garanciu kvality spoločnosť získala v roku 2015 licenciu od Národnej banky Slovenska na poskytovanie služieb v oblasti spotrebiteľských úverov. Okrem toho je členom APSÚ (Asociácia Poskytovateľov Spotrebiteľských Úverov), ako aj iných stavovských organizácií. Materskou spoločnosťou PROFI CREDIT Slovakia je spoločnosť Southstream, a.s..

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2742116  Megjelentetés dátuma: 17.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: fix + variabliná zložka