IT Analyst

PROFI CREDIT Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Tower 115, Pribinova 25, Bratislava
Termín nástupu
01.12.2016
Mzdové podmienky (brutto)
od 2300 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Spracovanie požiadaviek na nové alebo zmenené funkcionality informačných systémov v súlade s požiadavkami a stratégiou firmy.
- Poradenstvo a konzultácia, prezentácia a implementácia nákladovo efektívne riešenia.
- Analýza dát v databázach a fungovania systémov, identifikácia dopadov na existujúce systémy a systémy s ktorým komunikuje.
- Návrh nového riešenia štruktúry a dizajnu databáz a informačných systémov.
- Podpora implementácie IT riešení, spolupráca s vývojovým tímom a podpora pri testovaní riešenia.
- Tvorba technickej dokumentácie.

- Dynamický a profesionálny tím po odbornej i ľudskej stránke,
- motivujúce projektové odmeny,
- sociálny program (šport, kultúra, wellness, firemné raňajky, tímové a celofiremné teambuildingy),
- 4 dni plateného voľna navyše,
- nadštandardná možnosť čerpania Homeoffice,
- široké možnosti profesijného vzdelávania a získavania cenných certifikátov,
- príspevok pri uzavretí manželstva a narodení dieťaťa,
- systém zliav pre zamestnancov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

C# - Pokročilý
.NET - Pokročilý
SQL - Pokročilý
Visual Basic - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

- znalosť v oblasti operačných systémov a technológií Microsoft,
- všeobecné znalosti princípov a metodiky tvorby informačných systémov,
- prax v programovaní pre finančné spoločnosti vítaná,
- zodpovednosť a spoľahlivosť,
- vysoká miera samostatnosti,
- lojalita, flexibilita.

Spoločnosť PROFI CREDIT Slovakia je významný poskytovateľ úverových finančných služieb v Slovenskej republike. Ako garanciu kvality spoločnosť získala v roku 2015 licenciu od Národnej banky Slovenska na poskytovanie služieb v oblasti spotrebiteľských úverov. Okrem toho je členom APSÚ (Asociácia Poskytovateľov Spotrebiteľských Úverov), ako aj iných stavovských organizácií. Materskou spoločnosťou PROFI CREDIT Slovakia je spoločnosť Southstream, a.s..

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2705792  Megjelentetés dátuma: 14.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 2300 Eur