Technik údržby automatizácie

Profession Human Resource Consulting s.r.o.

Trnava, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Česko, okres Trnava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

– Hľadáme technika údržby pre výrobnú prevádzku v Trnave na 8 hodinový pracovný čas. Jeho úlohou bude:
- Sledovanie a vyhodnocovanie spoľahlivosti technológií, zariadení, zvyšovanie spoľahlivosti
- Asistencia operatívnej časti údržby v prípade závažných problémov
- Štandardizácia práce údržby s následným overením v teréne
- Zvyšovanie kompetencií operatívnej časti údržby
- Plánovanie a optimalizovanie preventívnej údržby
- Optimalizovanie výdavkov vynakladaných na údržbu zariadení
- Obnova zariadení alebo ich súčastí s cieľom zabrániť zostarnutiu zariadení
- Zabezpečovať inštaláciu nových zariadení - návrhu inštalácie
- Príprava zadávacích podmienok pre dodávateľa, komunikácia s nákupcom a výber dodávateľa
- Sledovanie a vyhodnocovanie jednotlivých fáz projektu, účasť pri testoch
- Prebierka zariadení po ukončení projektu, odovzdanie zariadení do správy výrobe
- V prípade menších projektov ich realizácia iba s internými zdrojmi (vo vlastných silách)

• možnosť ubytovania v Trnave
• Práca v nadnárodnom tíme
• Odborný rast a kariérny postup
• Nástupný termín dohodou
• Motivujúce finančné ohodnotenie (základný plat, individuálna a kolektívna výkonnostná prémia, 13. plat
• Nefinančné benefity nadnárodnej spoločnosti
• Bezplatné vzdelávanie

V žiadosti o zamestnanie a v profesnom životopise uveďte prosím nasledujúci text:
Svojim podpisom dávam výslovný súhlas na spracovanie mojich osobných údajov spoločnosti Profession Human Resource Consulting s.r.o., IČO: 50 678 396 pre potreby sprostredkovania zamestnania, v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov č. 428/2002 Z.z. Ochrana osobných údajov. Súhlasím s tým, aby spoločnosť Profession Human Resource Consulting s.r.o., poskytla moje osobné údaje, potrebné pre sprostredkovanie zamestnania svojim zmluvným partnerom, zamestnávateľom. Súhlas udeľujem na dobu neurčitú a podľa § 20 ods. 3 cit. zákona je možné súhlas kedykoľvek písomne odvolať.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Výrobná prevádzka, nadnárodná spoločnosť v Trnave

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

• Stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie
• vyhláška 508 § 21 alebo 22 (samostatný elektrotechnik)
• Prax v oblasti údržby v priemyselnej výrobe minimálne 2 roky, skúsenosti s priemyselnou automatizáciou
• Znalosť MS Office (Word, Excel, Power point)
• Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
• Schopnosť pracovať pod stresom a prispôsobiť sa meniacim podmienkam
• Schopnosť absorbovať veľké množstvo informácií a analytické myslenie.
• Spoľahlivosť , logické myslenie , samostatnosť , flexibilita, zodpovednosť , schopnosť pohotovo reagovať

Personálna agentúra pre stredný a vyšší manažment. Vyhľadávanie a výber pracovníkov pre oblasť výroby, financií, ekonomiky, bankovníctva, informatiky, obchodu, marketingu a sektoru služieb

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 3191213  Megjelentetés dátuma: 11.1.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou