Customer Service Representative & Receptionist

ProfesKontakt, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za chod recepcie a agendu zákazníckeho servisu. Vystupuje ako prvý kontakt pre zákazníkov a návštevníkov pobočky (osobne aj telefonicky). Zabezpečuje agendu firemnej pošty/kuriérov, kancelárskych potrieb, starostlivosť o vstupné priestory, osobný odber tovaru a za iné operatívne úlohy pre zamestnancov SK pobočky. Ako súčasť tímu Zákazníckeho servisu sa podieľa na všetkých jeho aktivitách (spracovávanie/fakturácia prijatých objednávok, zmlúv a úhrad, a i.).

Příspěvek na multisport, MHD, hrazené životní pojištění, stravovací karta, firemní teambuildingové akce, sleva na produkty, různé balíčky pro zaměstnance, 25 dní dovolené, 5 sick days, další dny na dovolenou navíc, super kolektiv

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Mezinárodní kosmetická společnost s etickými zásadami, skvělým kolektivem a příjemnou atmosférou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ideálně ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Recepční nebo zákaznický servis

Počet rokov praxe

1

Komunikativní schopnosti
Prozákaznický přístup
Týmový duch
Flexibilita
Spolehlivost

ProfesKontakt je ryze česká personální a poradenská agentura specializovaná na výběry zaměstnanců / recruitment, psychodiagnostické testy uchazečů o zaměstnání i stávajícího personálu, outsoursing / agenturní zaměstnávání a personální poradenství na území celé České republiky.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4081522  Megjelentetés dátuma: 14.5.2021  Alapbér (bruttó): 1 100 EUR/mesiac