Business development manager (HVAC, TZB, VZT)

ProfesKontakt, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 000 EUR/mesiacročný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného obchodného zástupcu, ktorý má znalosti v oblasti vzduchotechniky, klimatizácie, ventilácie. Bude schopný naväzovať kontakty, vyhľadávať potencionálne klienty a následne sa o nich starať. Medzitým bude reportovať nadriadenému do ČR.

K dispozícii bude služobný automobil i k súkromným účelom, 5 týždňov dovolenky (nejaké to voľno ešte k tomu), ročné bonusy 2x ročne, familiárny prístup a stabilná spoločnosť! Práca na home office samozrejmosťou.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Spoločnosť, ktorá je špičkou v oblasti vzduchotechniky, klimatizácií, ventilácie, atd.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

HVAC, TZB, VZT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Kandidát by mal byť zodpovedný, s obchodným duchom a drivom. Skúsenosť a znalosť HVAC podmienkou! Komunikativná angličtina - školenia v zahraničí. Pro-zákaznický prístup a organizačné schopnosti. Samostatnosť, flexibilita.

ProfesKontakt je ryze česká personální a poradenská agentura specializovaná na výběry zaměstnanců / recruitment, psychodiagnostické testy uchazečů o zaměstnání i stávajícího personálu, outsoursing / agenturní zaměstnávání a personální poradenství na území celé České republiky.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3867562  Megjelentetés dátuma: 10.2.2020  Alapbér (bruttó): 2 000 EUR/mesiac