Work with us Current positions Produkčný/á pre podcasty a interné eventy pre spoločnosť Profesia

Produkčný/á pre podcasty a interné eventy pre spoločnosť Profesia

Reply to the position
Miesto práce
Pribinova 19, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 800 EUR/mesiacsuma je určená pre polovičný úväzok

What will be your mission

Marketingový tím v Profesii nemá rád stagnáciu a neustále pracuje na novinkách. Od začiatku roka sú to napríklad podcastové show Profesia v praxi a Profesia Talks.
Našim počinom sa darí, čo potvrdzuje aj aktuálna letná spolupráca s projektom Baštrng.
Teraz potrebujeme niekoho, kto nám pomôže organizačne zabezpečiť naše podcasty.
Hľadáme človeka s organizačným talentom, ktorý uvažuje nad vecami komplexne, je tímový hráč a aspoň trošku rozumie marketingu a sociálnym sieťam. Ak to spĺňaš a okrem toho nemáš žiadny problém s oslovovaním neznámych ľudí, neváhaj nás kontaktovať.

ČO BUDE TVOJOU PRACOVNOU NÁPLŇOU?
V prvom rade potrebujeme, aby naši podcastoví moderátori mali zabezpečených tých najlepších hostí a témy. Témy si vieme odklepnúť vopred a nad hosťami podumať spoločne.
Následne potrebujeme komunikovať s hosťami a moderátormi o obsahu podcastu. Okrem toho potrebujeme zabezpečiť štúdio a pripraviť podklady na publikovanie. To znamená vypočuť si materiál, urobiť jednoduchú zvukovú postprodukciu a následne hotový podcast zavesiť na všetky platformy, kde ho budú ľudia počúvať. Očakávame tiež pomoc s prípravou textov k jednotlivým epizódam.
Veríme, že rozumieš aj číslam, pretože budeme potrebovať naše aktivity aj vyhodnocovať.
Asi najdôležitejšia je pre nás schopnosť doťahovať veci do konca.
Okrem podcastov robíme tiež niekoľko interných eventov pre klientov.
Náš nový kolega alebo kolegyňa bude mať na starosti ich organizáciu.

How do you know you're the right man for the job?

  • Veríme, že na túto pozíciu nepotrebuješ VŠ, ale môžeš byť aj šikovným/šikovnou študentom/tkou alebo absolventom/tkou .
  • Anglický jazyk ti rozhodne pomôže hľadať informácie o trendoch v oblasti HR ale i technológií.
  • Analytické myslenie, veľká zvedavosť, kreativita, rôznorodé nápady a aktívny prístup sú pre nás podmienkou.
  • Výborné komunikačné schopnosti a veľmi dobrá znalosť slovenského jazyka.
  • Vášeň pre podcasty a schopnosť spracovať zvukové nahrávky.
  • Znalosti so sociálnymi sieťami, aby si svoju prácu dostal/a medzi ľudí.

What will make you happy here?

  • Kreatívnu prácu v tíme pohodových kolegov, ktorí ťa vedia inšpirovať a výhodou je, že väčšinu marketingových aktivít riešime in-house.
  • Príjemnú otvorenú atmosféru v celej firme.
  • Výborné podporujúce prostredie pre realizovanie zmysluplných nápadov.
  • Podporu zo strany firmy ďalej sa vzdelávať a byť neustále v obraze v oblasti offline a online marketingu.
  • Možnosť experimentovať, nebáť sa robiť chyby a poučiť sa z nich.
  • Zaujímavé benefity ( 2 dni dovolenky navyše, narodeninové voľno, firemné akcie, 13. plat a iné).
  • Flexibilnú pracovnú dobu, možnosť práce z domu, práca na skrátený úväzok.

Are you in?

Máš nejaké projekty a aktivity, na ktoré by si nás chcel/a upozorniť? Len smelo do toho! Vítame každú vlastnú iniciatívu.
Ak ťa naša ponuka zaujala, pošli nám, prosím, e-mailom svoj životopis a motivačný list a bude nás zaujímať, prečo reaguješ práve na túto pozíciu.

POZOR: Predtým ako zareaguješ, vypočuj si zopár podcastov Profesia v praxi, budeš ich potrebovať, ak sa rozhodneš na túto ponuku zareagovať.

V prípade, že budeš reagovať na túto ponuku, zobrazia sa ti 3 úlohy, nad ktorými sa budeš musieť dlhšie zamyslieť a 1 otázka, kde nás bude zaujímať tvoj názor. Vypracované zadania sú súčasťou výberového procesu.

Telefonicky budeme kontaktovať iba ľudí, ktorí spĺňajú vyššie uvedené požiadavky a vyplnia aj odpovede na otázky.

Contact person

Zuzana Kaňuchová

We are a member of Alma Career family.

ID: 4135054  Megjelentetés dátuma: 4.8.2021  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac