Grafický dizajnérpre spoločnosť Profesia

MIESTO PRÁCE:
Tower 115, PRIBINOVA 25, BRATISLAVA
PONÚKANÝ PLAT (BRUTTO):
DOHODOU
TERMÍN NÁSTUPU:
DOHODOU
DRUH PRACOVNÉHO POMERU:
PLNÝ ÚVÄZOK, ŽIVNOSŤ
Máš rád kreatívu, uvažuješ v obrazoch, napadajú ti nekonvenčné riešenia, vieš sa však držať zadania, stratégie a identity produktu s cieľom čo najviac zaujať cieľovú skupinu?

Staň sa naším grafickým dizajnérom značky Profesia a ďalších produktov.

ČO BUDE TVOJOU PRACOVNOU NÁPLŇOU?
  • kreatívna práca pri navrhovaní grafických riešení pre produkty spoločnosti Profesia
  • webová grafika, vytváranie bannerov, vizuálnych návrhov mailovej komunikácie, či už s firemnými klientmi, alebo uchádzačmi o prácu (znalosť HTML ti bude veľmi užitočná)
  • vytváranie grafiky rôznych printových materiálov (pre prezentáciu produktov, eventov a iných projektov)
  • navrhovanie reklamných a promo materiálov
  • sledovanie trendov a inovácií
  • kooperácia v rámci marketingového, obchodného a eventového tímu (marketingové aktivity realizujeme primárne in-house)
AK SI MYSLÍŠ, ŽE TÁTO PONUKA JE PRÁVE PRE TEBA, TAK ŤA ČAKÁ:
  • Práca v tíme pohodových kolegov, ktorí ťa vedia inšpirovať
  • Príjemná otvorená atmosféra v celej firme
  • Prostredie pre realizovanie zmysluplných nápadov
  • Podpora zo strany firmy ďalej sa vzdelávať a byť neustále v obraze v oblasti HR, trhu práce, online a iné (domáce aj zahraničné konferencie)
  • Zaujímavé benefity (masáže vo firme, ovocie, 2 dni dovolenky navyše, narodeninové voľno, firemné akcie a iné zaujímavé a rôznorodé aktivity)
  • Odmeny v závislosti od výsledkov spoločnosti a 13. plat

Viac o nás a našich aktivitách na našom blogu alebo na FBfiremnej stránke.

POŽIADAVKY NA TEBA:
  • skúsenosti s vytváraním grafických návrhov min. 2 roky
  • prehľad a sledovanie najnovších dizajnových a technologických trendov
  • schopnosť myslieť invenčne
  • vnímavosť, počúvanie, spájanie súvislostí, trpezlivosť, dôslednosť a samostatnosť
AKO REAGOVAŤ NA TÚTO PONUKU?
Ak ťa naša ponuka zaujala, prosím:
1) Pošli nám svoj kreatívny životopis.
2) Pribaľ k tomu portfólio svojich prác.
3) Pošli nám, ako by si graficky zobrazil túto pracovnú ponuku, na ktorú reaguješ.

Telefonicky budeme kontaktovať iba tých uchádzačov, ktorí splnia vyššie uvedené zadania.

Kontakt
Kontaktná osoba: Zuzana Kaňuchová
Tel.: +421 2 3220 9171
Fax: 02/32 20 91 18
E-mail: poslať životopis

Pracovný portál Profesia.sk pôsobí 18 rokov na internetovom trhu práce. Za ten čas sa z neho stal líder v oblasti online recruitmentu a spoľahlivý partner nielen pre firmy, ktoré hľadajú zamestnancov, ale aj pre ľudí, ktorí si hľadajú prácu.
Okrem Slovenska pôsobí na maďarskom a českom trhu ako portál Workania.hu a Profesia.cz.
V novembri 2012 sa stala súčasťou fínskej mediálnej skupiny Alma Media.

Okrem ponuky práce prinášame aj ďalšie úspešné projekty:

ID: 2474643  Megjelentetés dátuma: 18.3.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou, odkomunikujeme na pohovore