Automechanik

PROENERGS s.r.o.

Miesto práce
K Surdoku 8434, 080 01 Prešov
Termín nástupu
ihneď
od 730 - 950 EUR brutto + prémiová zložka (finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexný servis osobných a nákladných motorových vozidiel, diagnostika, určenie závad, oprava.

- práca v perspektívnej spoločnosti
- stabilné zamestnanie
- rozmanitá pracovná náplň

Záujemcovia nech posielajú životopisy na e-mailovú adresu: [email protected]. Kontaktná osoba: Ing. Veronika Riegel, tel.: 0908 344 486. Kontaktovaní budú vybraní uchádzači, ktorí budú pozvaní na osobné výberové konanie. Miesto výkonu práce je PREŠOV, preto poprosím len záujemcov z blízkeho okolia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

automechanik

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Zručnosť, samostatnosť, technické myslenie, flexibilita, ochota učiť sa, lojalita, schopnosť pracovať v kolektíve, ochota prispôsobiť sa požiadavkám zamestnávateľa.

Spoločnosť PROENERGS s. r. o. pôsobí v oblasti vysokonapäťových a nízkonapäťových inštalácií. Hlavnou náplňou je montáž, údržba, revízie elektrických zariadení bez obmedzenia napätia.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2378092  Megjelentetés dátuma: 24.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 730 - 950 EUR brutto + prémiová zložka (finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta)