Dispečer / Transport koordinátor prepravy

Impoexpo, s. r. o.

Miesto práce
J.Jesenského 8, Zvolen
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
800 eur základná mzda + variabilná zložka/ individuálne ohodnotenie + stravné lístky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Plánovanie a organizácia prepráv pomocou softvéru (RaalTrans, Timocom ... )
Telefonická a emailová komunikácia s klientmi a dodávateľmi
Monitorovanie prepráv a zadeľovanie denných jázd vodičov
Príprava dokladov pre vodičov pred ich vyslaním na jazdu
Dôsledné sledovanie priebehu prepráv
Vypracovávanie cenových ponúk pre zákazníkov podľa ich požiadaviek
Vyjednávanie s dopravnými spoločnosťami o cenách s ohľadom na maximálny profit spoločnosti
Vyjednávanie so zákazníkmi o cenách a podmienkach prepravy
Flexibilné oznamovanie a sprostredkúvanie informácií
Vybavovanie a sledovanie stavu žiadostí zákazníkom, dopravcom, vodičom
Navrhovanie opatrení na zlepšenie fungovania operatívnych procesov
Dohliadanie nad správnosťou fakturácie zákazníkov
Rešpektovať pokyny nadriadeného a systém zastupiteľnosti

Voľné víkendy
Zľavy na tovar a služby spoločnosti

Informácie o výberovom konaní

Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať.
Nástup do práce je ihneď.

Pracovná doba - PO-PIA - 8:45-17:15.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Výborné komunikačné schopnosti
Znalosť cudzieho jazyka
Kreativita, asertivita
Odolnosť voči stresu
Zodpovednosť a samostatnosť
Bezúhonnosť
Vysoké pracovné nasadenie
Skúsenosti s dopravou a logistikou

prochoice je dynamicky sa rozvíjajúcou spoločnosťou ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu. Predmetom podnikania je predovšetkým predaj a distribúcia kvalitných strojov a náradia. Okrem toho sa spoločnosť zaoberá medzinárodnou nákladnou dopravou do 3,5 t, predajom a distribúciou kuchynského vybavenia a tiež údržbou a opravami motorových vozidiel.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3310178  Megjelentetés dátuma: 28.9.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800 eur základná mzda + variabilná zložka/ individuálne ohodnotenie + stravné lístky