Nákupca junior

Process Automation Solutions s.r.o.

Miesto práce
Bárdošova 2, Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
od 1000 Eur, výška mzdy je samozrejme nastaviteľná podľa skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme Nákupcu, ktorého hlavné úlohy budú zahŕňať:

• Vykonáva proces nákupu materiálu na projekty.
• Zodpovedá za vedenie záznamov o nákupe a výbere dodávateľa.
• Vedie evidenciu dodávateľov, optimalizuje nákupnú cenu a nákupné podmienky.
• Hodnotenie dodávateľov.
• Sledovanie termínov dodania.
• Spracovanie a odosielanie dopytu možným dodávateľom, vyhodnocovanie ponúk.
• Reklamácie.
• Monitorovanie trhových trendov a podmienok.

• Ročné výkonové prémie
• Ročné prehodnocovanie miezd
• Referal bonus
• Vernostné odmeny
• Darčekové poukážky
• Príspevok zamestnávateľa na stravovanie
• Príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové poistenie
• Dovolenka nad rámec zákona
• Firemné akcie a teambuildingy
• Mladý a veselý kolektív
• Rozšírený pitný režim a občerstvenie
• Notebook, mobilný telefón
• Možnosť vzdelávania a osobného rastu (odborné školenia, jazykové kurzy)
• Perspektívne a stabilné zázemie veľkej zahraničnej spoločnosti
• Priestor pre vlastnú sebarealizáciu

V prípade záujmu zašlite svoj štruktúrovaný životopis v SJ spolu so súhlasom na spracovanie osobných údajov na e-mailovú adresu v inzeráte nasledovne:

"Týmto dávam súhlas spoločnosti Process Automation Solutions s.r.o. – An ATS Company, Bárdošova 2/A Bratislava 831 01, IČO: 46 258 132, k spracovaniu osobných údajov poskytnutých v súvislosti s uchádzaním sa o zamestnanie, najmä za účelom vyhodnotenia prihlášky a obsadenia pracovnej pozície.

Údaje nebudú poskytnuté tretím stranám a nebudú spracované mimo územia Európskeho hospodárskeho priestoru.

Súhlas je daný na dobu 3 rokov. Po dosiahnutí vyššie vymedzených účelov spracovávania, najneskôr však po 3 rokoch budú osobné údaje vymazané / zničené. Súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať kontaktovaním spoločnosti Process Automation Solutions s.r.o. – An ATS Company.

Zároveň beriem na vedomie, že práva dotknutej osoby sú upravené v § 19 a nasl. Zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov.“

Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú nami požadované kritériá. Za porozumenie vopred ďakujeme.

Uvedená mzda je definovaná pre kandidátov s juniorskými skúsenosťami. Na osobnom stretnutí starostlivo posúdime Vašu kvalifikáciu, predpoklady a skúsenosti a kandidátom s vyššou úrovňou skúseností, bude samozrejme seniorita zohľadnená v mzde.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

22.12.2019 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - základy
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

• Znalosť anglického jazyka slovom aj písmom na úrovni B1 (komunikácia so zahraničím)
• Požadujeme veľmi dobru znalosť práce na PC (pokročilé znalosti MS Office a MS Windows) a internetu
• Uvítame prax na pozícii 1 rok
• Zodpovednosť, samostatnosť, spoľahlivosť, pedantnosť
• Veľmi dobré organizačné schopnosti a komunikácia
• VP skupiny B je podmienkou

Sme významný európsky dodávateľ riešení v oblasti priemyselnej automatizácie a výrobných informačných systémov. Naša spoločnosť sa špecializuje na automatizáciu strojov a výrobných liniek v automobilovom priemysle. Druhou oblasťou pôsobnosti je na automatizácia technologických procesov v chemickom a farmaceutickom priemysle. V týchto segmentoch sme rešpektovaným partnerom najvýznamnejších firiem na európskom trhu.

Pre naše už existujúce zastúpenie v regióne Bratislava a Nitre hľadáme nových spolupracovníkov.

Hľadáme nových spolupracovníkov pre naše projekty realizované v zahraničí.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Bárdošova 2/A
831 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Veronika Volajová
E-mail: poslať životopis
ID: 3799727  Megjelentetés dátuma: 22.11.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1000 Eur, výška mzdy je samozrejme nastaviteľná podľa skúseností uchádzača