Projektový manažér

PROCESNÁ AUTOMATIZÁCIA a.s. Košice

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ASAP
Od 1 600 EUR/mesiacfinálna výška ponúkanej mzdy bude dohodnutá na základe osobnostných a profesijných predpokladov uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie a riadenie projektov v oblasti automatizácie prevažne pre automotive sektor (od zahájenia projektu až po finálne odovzdanie zákazníkovi)
- komunikácia so zákazníkom
- koordinácia realizačného tímu (konštruktéri, elektroprojektanti, programátori, mechanici)
- koordinácia a plánovanie postupu prác subdodávateľov
- spolupráca pri tvorbe cenových ponúk, tvorbe rozpočtov, optimalizácia nákladov
- zodpovednosť za dodržiavanie harmonogramu, nákladov, kvality a ďalších stanovených ukazovateľov projektov
- reporting vedeniu spoločnosti

- motivujúce ohodnotenie vzhľadom na hospodárske výsledky spoločnosti
- zázemie v stabilnej spoločnosti
- pružná pracovná doba
- možnosť odborne sa vzdelávať
- bezplatné jazykové kurzy
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie

Ak máte záujem o uvedenú pozíciu, pošlite nám svoj životopis v SJ, AJ a motivačný list ako reakciu na tento inzerát. Z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať iba vyhovujúcich uchádzačov. Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika / strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft Project - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

riadenie projektov, elektrotechnický smer, strojárska výroba

Počet rokov praxe

3

- relevantná prax v odbore alebo na podobnej pozícii min. 3 roky
- výborné organizačné, koordinačné a komunikačné schopnosti
- samostatnosť, zodpovednosť, precíznosť
- analytické a technické myslenie
- proaktívny prístup k riešeniu problémov
- technické znalosti v oblasti elektro, konštrukcie, PLC programovania výhodou
- odborná spôsobilosť na riadenie projektov podľa medzinárodných štandardov výhodou

Automatizácia technologických procesov v hutníctve, energetike, doprave, potravinárstve, automotive: vývoj a dodávka riadiacich a informačných systémov, projekčná a inžinierska činnosť, dodávka výrobných a montážnych liniek, jednoúčelových zariadení a robotizovaných pracovísk.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4055832  Megjelentetés dátuma: 5.4.2022  Alapbér (bruttó): 1 600 EUR/mesiac