PLC programátor

PROCESNÁ AUTOMATIZÁCIA a.s. Košice

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
podľa vzájomnej dohody
Od 1 500 EUR/mesiacfinálna výška finálnej zložky mzdy závisí od skúseností a odborných znalostí uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vyvíja softvér PLC a HMI podľa požiadaviek výrobných technológií zákazníkov
- Zodpovedá za uvedenie riadiacich a vizualizačných systémov vyvíjaných zariadení do prevádzky
- Zodpovedá za funkčnosť softvéru, bezpečnosť ovládaných zariadení, optimalizáciu softvéru, dodržanie časového harmonogramu, vypracovanie technickej dokumentácie
- Pripravuje podklady na vypracovanie technických ponúk pre zákazníka a časové odhady v rámci svojej odbornosti
- Zúčastňuje sa obhliadok technológií v rámci konkrétnych dopytov u zákazníka

- Motivačné ohodnotenie vzhľadom na hospodárske výsledky spoločnosti
- Zázemie v stabilnej spoločnosti
- Pružná pracovná doba
- Možnosť odborne sa vzdelávať
- Bezplatné jazykové kurzy
- Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- Dni plateného voľna nad rámec ZP

Ak máte záujem o uvedenú pozíciu, pošlite nám svoj životopis a motivačný list ako reakciu na tento inzerát. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať iba vyhovujúcich uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

automatizácia a riadiace systémy, vizualizačné systémy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

SIMATIC STEP 7 - Pokročilý
Siemens TIA Portal - Pokročilý
Wonderware InTouch - Základy
Programovanie robotov - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

programovanie PLC, HMI

Počet rokov praxe

2

Samostatnosť, schopnosť analytického myslenia, technická zručnosť, flexibilita, schopnosť vycestovať v rámci projektu, komunikatívnosť a príjemné vystupovanie, tímová spolupráca, orientácia na dosiahnutie pracovných cieľov

Odborné predpoklady:
- Pokročilá znalosť aspoň jedného z programovateľných automatov PLC – Siemens , Allen Bradley, Rockwell Automation, prípadne iné (Mitsubishi, ABB, Schneider a pod.)
- Znalosť aspoň jedného z vizualizačných systémov HMI – Siemens, Rockwell Automation, prípadne iné (Wonderware, GE-Cimplicity a pod.)
- Elektrotechnická spôsobilosť v zmysle vyhlášky č. 508/2009 Z.z., minimálne § 21
- Všeobecný prehľad v oblasti riadiacich systémov a vizualizácie
- Znalosť pohonov, frekvenčných meničov vítaná
- Znalosť inteligentných rozpoznávacích systémov vítaná
- Znalosť robotiky vítaná
- Znalosti z výrobného prostredia (hlavne automotive) vítané

Automatizácia technologických procesov v hutníctve, energetike, doprave, potravinárstve, automotive: vývoj a dodávka riadiacich a informačných systémov, projekčná a inžinierska činnosť, dodávka výrobných a montážnych liniek, jednoúčelových zariadení a robotizovaných pracovísk.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2688884  Megjelentetés dátuma: 10.11.2023  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac