Sestra na operačnej sále - Inštrumentárka

Miesto práce
Trnavské mýto, Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac

V sieti Penta Hospitals vytvárame modernejšie medicínske prostredie nemocníc a polikliník. Spájajú nás spoločné hodnoty ako rešpekt, zodpovednosť a tímová práca. Pre nás je každý pacient priorita.

Staňte sa našou súčasťou a prispievajte k zlepšovaniu kvality zdravotníctva na Slovensku.

Náplň práce a zodpovednosť

V príjemnom prostredí budete samostatne, alebo pod dohľadom realizovať výkony zodpovedajúce dosiahnutej kvalifikácii, vykonávanie samostatnej odbornej práce na operačných sálach spojenú s prípravou na vykonávanie operácie a inštrumentovanie pri operačných výkonoch.

Čo Vám ponúkame

  • plný úväzok alebo typ a výšku úväzku prispôsobený Vašim potrebám
  • príjemný profesionálny kolektív a rodinná atmosféru nemocnice
  • skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia
  • možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania
  • benefity pre zdravie, voľný čas, kultúru, rodinu a deti
Benefity

Kandidát by mal mať

Čo od Vás očakávame

  • Samostatnosť, zodpovednosť
  • Komunikatívnosť
  • Schopnosť riešiť efektívne kritické situácie
  • Pro-klientský prístup
Oceníme flexibilitu, aktívny prístup, dodržiavanie pravidiel a schopnosť určiť si priority.

Vzdelanie

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

študijný odbor ošetrovateľstvo, špecializácia v inštrumentovaní na operačnej sále

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

V prípade záujmu Vás prosíme o zaslanie životopisu v slovenskom jazyku.
Telefonicky budeme kontaktovať len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.
Ďakujeme Vám za prejavený záujem a dôveru.

Kontaktovať Vás bude

Mgr. Miroslava Pástorová
Tel.: +421907716997
E-mail: poslať životopis
MÁM ZÁUJEM

Našou víziou je stať sa prvou voľbou pre pacientov a inšpirovať ostatných, aby zlepšili zdravotníctvo v strednej a východnej Európe.

www.procare.sk
www.pentahospitals.sk/volne-pozicie

ID: 3832742  Megjelentetés dátuma: 19.1.2020  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac