Nemocničný epidemiológ - Nemocnica Topoľčany

Miesto práce
Pavlovova 17, Topoľčany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Od 928 EUR/mesiacVýška ponúkanej mzdy sa vzťahuje na plný úväzok. Naša ponuka môže byť vyššia a môže obsahovať ďalšie formy bonusov, v závislosti od skúsenosti kandidáta.

V sieti Penta Hospitals vytvárame modernejšie medicínske prostredie nemocníc a polikliník. Spájajú nás spoločné hodnoty ako rešpekt, zodpovednosť a tímová práca. Pre nás je každý pacient priorita.

Staňte sa našou súčasťou a prispievajte k zlepšovaniu kvality zdravotníctva na Slovensku.

Náplň práce a zodpovednosť

Vykonávanie činností orientovaných na kontrolu infekcií spojených s poskytovaním zdravotnej starostlivosti.
Zber údajov a dát v súvislosti s výskytom nozokomiálnych nákaz podľa jednotlivých oddelení v zmysle štandardu SZ.
Vykonávanie interných auditov hygienicko-epidemiologického režimu (HER) v nemocnici v zmysle legislatívnych požiadaviek.
Vykonávanie edukačnej činnosti a praktických tréningov v oblasti hygieny a dezinfekcie rúk pre zdravotníckych zamestnancov a nezdravotníckych zamestnancov nemocnice a študentov.
Úzku spoluprácu s hlavným epidemiológom spoločnosti Sveta zdravia, s námestníčkou pre ošetrovateľstvo, námestníkom pre liečebno –preventívnu starostlivosť.

Čo Vám ponúkame

Nespájame svoju identitu len s prácou. Našim zamestnancom ponúkame výhody s prihliadnutím na tie najvyššie životné hodnoty. Našou najvyššou prioritou je Vaše ZDRAVIE, poskytujeme celoročnú zdravotnú starostlivosť pre Vás a Vašich blízkych. Podporujeme RODINU možnosťou využitia detského letného tábora, účasti na akciách ku MDD či na Mikuláša. Môžete využiť plne hradený deň voľna na 1. deň v škole prváčika či home office. Budujeme TÍMOVOSŤ na športových dňoch a teambuildingoch. Podporujeme KULTÚRU a slovenské divadlá.Podporujeme zdravý životný štýl a športovcov. Čaká na Vás množstvo ďalších výhod.
Okrem atraktívneho pracovného prostredia ponúkame svojím zamestnancom podporu pri zvyšovaní, prehlbovaní alebo rozširovaní kvalifikácie prostredníctvom interných a externých vzdelávacích aktivít. Poskytujeme možnosť rozvíjať tzv.soft skills v oblasti komunikácie s pacientom a príbuznými.
Benefity

Kandidát by mal mať

Vzdelanie

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Verejné zdravotníctvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

V prípade záujmu Vás prosíme o zaslanie životopisu v slovenskom jazyku.
Telefonicky budeme kontaktovať len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.
Ďakujeme Vám za prejavený záujem a dôveru.

Kontaktovať Vás bude

Katarína Rapčanová
E-mail: poslať životopis
MÁM ZÁUJEM

Našou víziou je stať sa prvou voľbou pre pacientov a inšpirovať ostatných, aby zlepšili zdravotníctvo v strednej a východnej Európe.

www.procare.sk
www.pentahospitals.sk/volne-pozicie

ID: 3820124  Megjelentetés dátuma: 20.12.2019  Alapbér (bruttó): 928 EUR/mesiac