Mechanik-autoelektrikár

PROCAR, a.s.

Miesto práce
Štrková 23b, Žilina
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
základná mzda 550,-€ + mesačné odmeny od 250,-€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vykonávanie mechanických-elektrických opráv v nákladnom servise vozidiel
v spolupráci s dielňou hodnotí a určuje potrebnosť náhradných dielov na výmenu
aktívne komunikuje s vedúcim dielne a prijímacím technikom ohľadom zákaziek
zúčastňuje sa na skúšobných jazdách

-stabilné pracovné miesto
-školenia a vzdelávanie, možnosť profesionálneho rastu
-práca v mladom, stabilnom a dynamickom kolektíve
-firemné akcie
-stravovanie vo firemnej jedálni
-odmeňovací systém (fix + odmeny)

uchádzači,ktorí budú spĺňať naše požiadavky budú pozvaní na osobný pohovor telefonicky alebo emailom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

automobilový priemysel

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

výhodou ovládanie diagnostiky

Spoločnosť PROCAR, a.s., je obchodno-výrobná spoločnosť s viac ako 20 ročným pôsobením na trhu. Sme autorizovaným partnerom značky MAN, IVECO a vykonávame servis nákladných vozidiel a dopravnú činnosť. Ponúkame predaj nových nákladných vozidiel, návesov, jazdených vozidiel. Zaoberáme sa taktiež výrobou, predajom a servisom nadstavieb na nákladné vozidlá. Spoločnosť zabezpečuje záručný a pozáručný servis značky CARRIER - chladiace agregáty.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3444295  Megjelentetés dátuma: 10.7.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: základná mzda 550,-€ + mesačné odmeny od 250,-€