Pracovník v kaviarni

PROBUILDING s.r.o.

Miesto práce
Letisko M. R. Štefánika (BTS), Ivanská cesta, Bratislava
Termín nástupu
01/06/2019
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1 200 EUR/mesiac4,50 - 5,00 eur/brutto/ hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponukame pracu v kaviarni Coffeeshop Company. Jedna sa o franchizovy koncept kaviarne bez obsluhy. Sortiment je teple studene kavove produkty, alko, nealko, snacky a kolace.
Je potrebne zabezpecit plynuly chod prevadzky. Praca na smeny, aj nocne

Ponukame pracu na trvaly pracovny pomer. Zabezpecime trening, vzdelavanie zamestnancov.

Na zaklade zaslaného písomného zivotopisu Vas pozveme na osobny pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozadujeme prijemne a profesionalne spravanie k zakaznikovi.
Schopnost pracovat efektivne pod vedenim managera.
Zaujem vzdelavat sa v obore.

Spoločnosť je majiteľom siete kaviarenských prevádzok s franchizovým charakterom
v rámci Bratislavy máme 11 prevádzok s hlavnou napľnou predaj kávoveho sortimentu. Momentalne zamestnávame 50 osob. Stale sa rozširujeme a hladáme novych kolegovcov. Spolocnost aktivne prevadzkuje kaviarne od roku 2011. Poskytujeme vzdelávacie moznosti, profesionalny rast a pracu v atraktívnom prostredi. Okrem dohodnutej mzdy (4,00 eur netto/hodina) ponúkame motivačný príplatok, odmenu za kladné výsledky v mystery shopingu. Tréningy zahrňujúce rozšírenie odboru barista sú bezplatné s možnosťou ďaľšieho využitia.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 3670313  Megjelentetés dátuma: 16.5.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800 - 1 200 EUR/mesiac4,50 - 5,00 eur/brutto/ hod