Можливість для людей з України

Operátor/ka vo výrobe Ban. Bystrica (Zvolenská cesta, Uľanka)

ProAct People Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 680 EUR/mesiac600 eur + 80 eur dochádzková prémia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho nového partnera hľadáme vhodných kandidátov do strojárskej výroby na pozície operátorov výroby a pomocných operátorov.

Jedná sa o úspešnú medzinárodnú spoločnosť, ktorá vyrába zmenšené modely železničných vláčikov a vagónov.

Náplňou práce na tejto pozícií, je:
- skladanie železničných modelov
- oddeľovanie a začisťovanie plastových a zinkových výliskov na oddelení montáže
- povrchová úprava železničných modelov na oddelení tampoprintu, - obsluha a nastavovanie tampoprintových strojov, prégovacích lisov
- povrchová úprava železničných modelov na oddelení lakovne, - obsluha a nastavovanie lakovacích automatov a boxov
- lisovanie plastových a kovových dielov, vysekávanie a tvarovanie plechových dielov
- zodpovednosť za výkon a kvalitu na svojom pracovisku v rámci možností.
- práca v 2-zmennej a 3-zmennej prevádzke.
- dokončovacie práce.

- dochádzkový bonus do výšky 80€/mesiac
- výkonnostný bonus do 35% základnej mzdy
- príplatky za nepretržitú prevádzku a pod.
v nepretržitej prevádzke sa výška čistej mzdy pohybuje v rozmedzí 800-900€/mesiac
- stravovanie v závodnej jedálni

Informácie o výberovom konaní

- Práca vhodná najmä pre ženy
- pracovisko Zvolenská cesta alebo Uľanka

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť
- dochvíľnosť
- ochota vzdelávať sa
- jedná sa o jednoduchú a nenáročnú prácu v 1 až 3 zmennej prevádzke

Sprostredkovanie práce

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4280823  Megjelentetés dátuma: 24.10.2022  Alapbér (bruttó): 680 EUR/mesiac