Letná brigáda vo výrobe v Trnave - od 5 €/h s ubytovaním zdarma

ProAct People Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
Strojárenská, Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Mzdové podmienky (brutto)
5 EUR/hod.priemerná čistá mzda od 780 € - 890 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Brigáda v mesiacoch jún - september 2021
Vhodné pre študentov od 18 rokov
Brigáda formou pracovnej zmluvy

Pred nástupom na brigádu je možná ukážka výroby, aby ste vedeli, čo budete robiť
Z dôvodu manipulácie s bremenami nad 15 kg je brigáda vhodná len pre mužov
Pred nástupom na brigádu absolvujete vstupnú lekársku prehliadku zdarma
Budete pracovať na 4 zmeny v nepretržitej prevádzke, 8 hodín denne: 2 dni ranná zmena, 2 dni poobedná zmena, 2 dni nočná zmena, 2 dni voľno a tento cyklus sa nepretržite opakuje

viac informácií na www.proactpeople.sk

Doprava zabezpečená na trasách:
Trasa č. 1: Šoporňa, Šintava, Sereď, Dolná Streda, Vlčkovce, Opoj, Majcichov, Zeleneč, Trnava
Trasa č. 2: Hlohovec, Leopoldov, Trakovice, Bučany, Brestovany, Dolné Lovčice, Zavar, Križovany nad Dudváhom

Strava zdarma
Ubytovanie zdarma

V prípade, že Vás daná ponuka zaujala prosíme Vás o zaslanie životopisu na doleuvedenú emailovú adresu.
Pre množstvo reakcií, budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Do predmetu správy prosíme uviesť názov pozície o ktorú sa uchádzate.
K životopisu pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné Vašu žiadosť ďalej spracovať:
„ Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Proact People Slovensko, s.r.o. so spracovaním jeho osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu jedného roka, alebo do písomného odvolania v zmysle Zak. č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Výrobca rôznych druhov skleného vlákna

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sprostredkovanie práce

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4072935  Megjelentetés dátuma: 2.5.2021  Alapbér (bruttó): 5 EUR/hod.