Montážny pracovník v strojárstve, vyučený v odbore, no aj bez praxe-Sládkovičovo

ProAct People Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
Sládkovičovo
Termín nástupu
čo najskôr
1 000 EUR/mesiacmzda od 1000 EUR/mesiac/brutto - nástupná mzda 1000 EUR, po skúšobnej dobe a zaškolení bude mzda zvýšená v závislosti od kvality a zručnosti kandidáta. Zaškolenie v Nemecku, následne zvýšenie mzdy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre mimoriadne zaujímavý projekt nášho Klienta v Sládkovičove hľadáme na TPP šikovného, zručného kandidáta, hoc aj absolventa v odbore, kde Vašou úlohou bude dosahovanie požadovanej geometrickej presnosti stroja (na sústruhoch novej generácie) škrabaním, lapovaním a brúsením. Jedná sa o precíznu ručnú prácu v montáži, ideálnu pre mladšieho, fyzicky zdatného kandidáta s výborným zrakom. Hľadáme kandidáta , ktorý je vyučený v odbore - ideálne strojný zámočník, montážnik alebo jemný mechanik, prax je vítaná, no radi prijmeme aj vyučeného absolventa bez praxe, ktorého zaškolíme . Zaškolenie prebehne v materskej spoločnosti v Nemecku, po zaškolení zvýšenie mzdy.

Ponúkame prácu na pozícii, ktorá sa v súčasnosti stáva veľmi vyhľadávanou v oblasti strojárstva, kde môžete naplno využiť svoje štúdiom získané vedomosti a praktické skúsenosti z predošlých zamestnaní v tejto oblasti a získať vynikajúcu dlhodobú perspektívu v dlhoročne fungujúcej a stabilnej spoločnosti.
Kandidátovi bude ponúknuté kvalitné detailné zaškolenie k jeho doterajším získaným vedomostiam a skúsenostiam.

Pracovná doba 6-14:00 hod , po zaškolení v Nemecku a osamostatnení sa zamestnanca možná dohoda aj na inom pracovnom čase.
Stravné lístky, prípadné príplatky v zmysle Zákonníka práce. Kvalitné zaškolenie, avšak vzdelanie v danom odbore nutnosťou.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Našim klientom je medzinárodná spoločnosť so zameraním na presné strojárstvo, dlhoročne pôsobiaca na slovenskom trhu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojný zámočník, montážnik, jemný mechanik

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

1

Dobrá fyzická zdatnosť, výborný zrak.
Precíznosť, presnosť, spoľahlivosť.

Sprostredkovanie práce

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4061489  Megjelentetés dátuma: 9.1.2023  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac