Sales Engineer pre stred a sever Slovenska

ProAct People Slovensko, s.r.o.

Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Prešovský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou/asap
1200 € základ + variabilná zložka do 300 € + bonusová zložka (motivačná)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Obchodný inžinier / obchodný zástupca v oblasti technológie prevodoviek, servomotorov, frekvenčných meničov, lineárnych motorov a riadiacej techniky.
- Kompletné zastrešenie kontaktu, kontraktu , spolupráce a servisu pre klienta.
- Práca s klientom od prvotného dopytu, cez nacenenie, konzultácie, uzatvorenie kontraktu a odbornú starostlivosť
- Práca 70% v teréne, 30% kancelária/home Office
- Starostlivosť o existujúcich klientov - veľké portfólio už existujúcich, zazmluvnených klientov v regiónoch Žilina, Trenčín, Poprad
- Komunikácia v anglickom jazyku
- Príprava reportov , štatistík a výstupov z jednotlivých jednaní s klientami
- Práca v databázach a systémoch spoločnosti, spracovanie údajov ...

- služobné motorové vozidlo
- mobilný telefón
- notebook
- pracovná doba 8-16,30, resp. podľa potreby/stretnutí s klientami

V prípade záujmu nám zašlite Vaše CV so zameraním na konkrétnu náplň práce u jednotlivých pozícii, na ktorých ste pracovali v súlade s požiadavkami tejto ponuky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Dodávka aplikačných , systémových aj priemyselných riešení v oblasti technológie pohonu na kľúč.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojarina, elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Access - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Vyžadujú sa praktické skúsenosti v oblasti technológie pohonu a priemyselných prevodoviek, skúsenosť so stavbou riešení na kľúč podľa požiadaviek zákazníka. Znalosti práce a jednania s klientami sú rovnako potrebné, tak ako aj dobrá komunikačná znalosť Anglického jazyka a práca s PC na dobrej užívateľskej úrovni. Pozícia NIE JE vhodná pre kandidáta bez skúseností v danej oblasti.
Pracovný pohovor sa uskutoční v Bratislave.

Sprostredkovanie práce

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3490637  Megjelentetés dátuma: 3.10.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1200 € základ + variabilná zložka do 300 € + bonusová zložka (motivačná)