Staňte sa súčasťou pracovného tímu na pozícii Operátor do výroby - Trenčín a Bánovce nad Bebravou - 4 dni práca a 4 dni voľno

ProAct People Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj
Termín nástupu
dohodou
Základná mzda: 596 + výkonnostná prémia (10% zo základnej mzdy) + dochádzkový bonus (10% zo základnej mzdy ) + príplatky za nočné, za víkendy, za nadčasy, za sviatky, za nepretržitú prevádzku a mnoho ďalších

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miesto výkonu práce: Trenčín alebo Bánovce nad Bebravou
Pre nášho klienta, medzinárodnú spoločnosť, hľadáme vhodných kandidátov na pozíciu Operátor / Operátorka ( výroba zadných svetlometov) s nástupom možným ihneď.
• kontrola hotových výrobkov
• montáž svetiel podľa postupov
• obsluha strojov a zariadení
• práca na 3 ( 8hod. zmeny) alebo 4 zmeny ( 12 hod. zmeny)
• 4 dni pracujte a 4 dni máte voľno
• práca na hlavný pracovný pomer

*Dlhodobú a stabilnú prácu pre operátorov výroby so skúsenosťami, ale aj bez praxe
*Možnosť práce poväčšine cez pracovné dni, víkendy výnimočne
*Adekvátne mzdové ohodnotenie
*Po absolvovaní úspešného pohovoru priamo v spoločnosti možnosť nástupu ihneď
*mzdové zvýhodnenie za prácu v 4 zmennej prevádzke 10%
*nočné zmeny 0,55€/hod
*odmena za prácu vo sviatok = mzda + 20€
* odmena za pracovnú pohotovosť = 0,50€/hod + nadčas
* firemné akcie , večierky,
* vstupenky na športové podujatia, kultúrne akcie, plaváreň, masáže
* zájazdy
* odmena za odporučenie zamestnanca
*stravovanie v závode 0,90€ a výber z 5-tich jedál + nadštandardná ponuka
*DOPRAVA ZDARMA po vybraných trasách (upresnenie na pohovore )

- práca na hlavný pracovný pomer, prácu v 3 alebo 4-zmennej prevádzke,
- vykonávanie manuálnej práce vo výrobe, obsluhovanie výrobných strojov a zariadení,
- čistenie, balenie a kontrolovanie kvality polovýrobkov alebo hotových výrobkov,

„Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem o túto pracovnú pozíciu. Vyhradzujeme si právo spätne kontaktovať len nami vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax na podobnej pozícii vo výrobnej spoločnosti - výhodou
- schopnosť a ochota pracovať vo viacsmennej prevádzke (3 alebo 4 smeny)
- manuálna zručnosť
- precíznosť a presnosť v dodržiavaní pracovných postupov
- spoľahlivosť, zodpovednosť, flexibilita

Sprostredkovanie práce

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3293194  Megjelentetés dátuma: 29.5.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Základná mzda: 596 + výkonnostná prémia (10% zo základnej mzdy) + dochádzkový bonus (10% zo základnej mzdy ) + príplatky za nočné, za víkendy, za nadčasy, za sviatky, za nepretržitú prevádzku a mnoho ďalších