Koordinátor - logistický park Senec

ProAct People Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
Diaĺničná cesta, Senec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Mzdové podmienky (brutto)
600 - 1 000 EUR/mesiac600 € + fixná odmena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- starostlivosť o zverených zamestnancov, vedenie aktuálneho prehľadu zamestnancov, evidencia dennej dochádzky, nutná práca s PC
- riešenie aktuálnych problémov na pracovisku, komunikácia s nadriadenými
- organizácia nástupov, školení zamestnancov
- 2 zmenná prevádzka, pracovný čas od 06:00h - 14:15h, od 14:15 - 22:30h
- základná mzda 600 € brutto + odmena spolu cca 700 € netto
- doprava zabezpečená zo smeru:
1.trasa: Horná Kráľová, Močenok, Veča, Šaľa, Galanta, Sládkovičovo, Veľké Úľany, Jelka, Senec
2. trasa: Žihárec, Tešedíkovo, Veča, Šaľa, Galanta, Sládkovičovo, Veľké Úľany, Jelka, Senec

V prípade záujmu nás kontaktujte: 0915 780 800 alebo [email protected]

V prípade, že Vás daná ponuka zaujala prosíme Vás o zaslanie životopisu na doleuvedenú emailovú adresu.
Pre množstvo reakcií, budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Do predmetu správy prosíme uviesť názov pozície o ktorú sa uchádzate.
K životopisu pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné Vašu žiadosť ďalej spracovať:
„ Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Proact People Slovensko, s.r.o. so spracovaním jeho osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu jedného roka, alebo do písomného odvolania v zmysle Zak. č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Logistika a dopravné služby

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť

Sprostredkovanie práce

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2828763  Megjelentetés dátuma: 3.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 600 - 1 000 EUR/mesiac600 € + fixná odmena