Montážny robotník v strojárskej výrobe

ProAct People Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
Továrenská, Vlkanová
Termín nástupu
asap
mzda 3,9€/hod. - brutto (základná zložka mzdy); po zaškolení od 900,- €, vrátane motivačnej zložky mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho spoľahlivého partnera hľadáme vhodných kandidátov do strojárskej výroby na pozície montážnych pracovníkov.

Jedná sa o úspešnú medzinárodnú spoločnosť, ktorá vyrába komponenty pre automobilový
priemysel.

Náplňou práce na tejto pozícií, je:
- Prípravné operácie
- montáž výrobkov na lisovacích a jednoúčelových zariadeniach
- obsluha postrekovacích, kusovacích, motacích a jednoúčelových strojov
- práca v 3 zmennej prevádzke (pondelok - piatok)

osobný príplatok
výkonnostný príplatok
13 a 14 plat
stravovanie vo firemnej reštaurácii
sociálny program

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinárodná spoločnosť vyrábajúca komponenty pre automobilový priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo, Automotive, Elektrotechnika

zodpovednosť, dochvíľnosť, ochota pracovať, schopnosť pracovať v tíme, MANUÁLNA ZRUČNOSŤ, PRECÍZNOSŤ

Sprostredkovanie práce

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2638257  Megjelentetés dátuma: 25.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: mzda 3,9€/hod. - brutto (základná zložka mzdy); po zaškolení od 900,- €, vrátane motivačnej zložky mzdy