Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Hľadáte jednoduchú prácu na jednu až dve zmeny v sede a v čistom prostredí? Neváhajte nás kontaktovať! (Pomocný pracovník)

ProAct People Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď / dohodou
4,6 EUR/hod.výplata každé dva týždne, v prípade práce v noci - nočný príplatok, v prípade práce v sobotu - sobotný príplatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pomocné manipulačné práce vo výrobe
- montáž zdravotných pomôcok
- práca v sede
- práca na 2 zmeny, týždeň ráno, týždeň poobede (06:00 - 13:30 , 13:00 - 21:00)
- práca v tíme

- práca v čistom prostredí
- dlhodobá stabilná práca
- nástup ihneď / dohodou
- možnosť práce aj v noci s príplatkom
- možnosť práce aj v sobotu s príplatkom...

V prípade, že Vás daná ponuka zaujala prosíme Vás o zaslanie životopisu na doleuvedenú emailovú adresu.
Pre množstvo reakcií, budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.
Do predmetu správy prosíme uviesť názov pozície o ktorú sa uchádzate.
K životopisu pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné Vašu žiadosť ďalej spracovať:
„ Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Proact People Slovensko, s.r.o. so spracovaním jeho osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu jedného roka, alebo do písomného odvolania v v zmysle nariadenia EP a REÚ č.2016/679 v nadväznosti na zákon 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Spoločnosť zaoberajúca sa tampónovou potlačou pre priemyselné odvetvia a montážou vpichovacích pomôcok pre diabetikov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ochota pracovať
- samostatnosť
- trpezlivosť
- manuálna zručnosť
- flexibilita
- vhodné aj pre študentov SŠ a VŠ, invalidov, dôchodcov
- pravidelná práca
- vhodné pre ženy

Sprostredkovanie práce

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1940417  Megjelentetés dátuma: 14.2.2024  Alapbér (bruttó): 4,6 EUR/hod.