Lekár

PRO VITAE n.o., NsP Gelnica

Miesto práce
Nemocničná 33, Košický kraj, okres Gelnica
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
v zmysle zákona o platoch lekároch

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sekundárny lekár na Oddelenie Dlhodobo chorých PRO VITAE n.o. Gelnica

1 Lekár bez atestácie s možnosťou vykonania postupovej skúšky - internistický kmeň a následne
špecializačnej ATE
2.Lekár s postupovou skúškou - inernistický kneň, s možnosťou vykonania špecializačnej ATE
3.Lekár so špecializačnou ATE z vnútorného lekárstva, príp. odboru geriatrie a gerontológie

Lekár na gynekologickú ambulanciu
- s atestáciou, bez atestácie - znalosť využívania prístroja MyLab Seven

možnosť pridelenia bytu

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

- vzťah k starším ľudom
- ochota učiť sa novým veciam v kolektíve skúsených lekárov

PRO VITAE n. o. je najväčším zamestnávateľom v Gelnickom okrese. Súkromná nemocnica má 150 zamestnancov.
Nemocnica sa delí na lôžkovú a ambulantnú časť. Súčasťou nemocnice je aj dom dôchodcov.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3262692  Megjelentetés dátuma: 7.12.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: v zmysle zákona o platoch lekároch