Logo SLAMKA s.r.o.

Brigáda: Asistent /-ka

SLAMKA s.r.o.

Miesto práce
Biskupa Klucha 4, Močenok
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme asistenta / -ku na obdobie Jún - August 2024. Práca je vhodná aj pre študentov /-ky VŠ.

  • hľadanie ubytovania pre pracovníkov v zahraničí,
  • rezervácie leteniek, prenájmov a pod.,
  • tvorba rôznej dokumentácie,
  • podpora a pomoc riaditeľovi spoločnosti s bežnou agendou,
  • vybavovanie rôznych úradných záležitostí,
  • pomoc pri marketingových aktivitách.
  • perspektíva pokračovania formou brigády alebo zamestnanie na TPP.

  • práca v rodinnej strojárskej firme s celosvetovým pôsobením,
  • práca v mladom kolektíve,
  • individuálny prístup a mzdové ohodnotenie priamo úmerné schopnostiam,
  • podieľanie sa na zaujímavých zahraničných projektoch.

Životopisy prosíme zasielať e-mailom. Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Francúzsky jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • organizovanosť,
  • dôslednosť,
  • precíznosť pri plnení úloh
  • príjemné vystupovanie,
  • logické myslenie.

Firma SLAMKA, s.r.o. už viac ako 15 rokov zabezpečuje výrobu a montážne práce pre svoje partnerské firmy v krajinách západnej Európy a USA so zameraním na dopravníkové systémy, priemyselné roboty a lakovacie kabíny v automobilovom priemysle.

www.slamka.com

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Šimon Slamka
Tel.: +421903403157
E-mail: poslať životopis
ID: 3923906  Megjelentetés dátuma: 4.4.2024  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac