BI/DWH Data Engineer

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Mzdové podmienky (brutto): Od 2 500 EUR/mesiac*finálna úroveň základnej zložky mzdy závisí od skúseností a znalostí kandidáta
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

BI/DWH Data Engineer pôsobí na projekte návrhu a vývoja DWH /BI na Oracle/MS SQL platforme.

- komunikuje s interným klientom, spracuje požiadavky a navrhuje nové technické riešenie
- analyzuje dáta z rôznych zdrojov (štruktúrované a neštruktúrované dáta), participuje s analytikmi na tvorbe nového dátového modelu, navrhuje nové ETL procedúry
- zodpovedá za vývoj SW riešenia, vývoj ETL, vývoj sa realizuje na rôznych platformách MS SQL, Oracle, cloud (T-SQL, PL/SQL, Oracle Data Integration, store procedures),
- návrhy v oblasti databázy, vývoj databázy, správa databázy
- využíva Big data nástroje - hadoop ecosystem, Hive, Sqoop, NiFi, Kafka
- tvorí technickú dokumentáciu
- spolupráca s ostatnými inžiniermi (JAVA, FE, Python)

Iné výhody

- stabilná medzinárodná spoločnosť
- široká škála benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti, športu, kultúry voliteľných podľa vašich vlastných preferencií
- vzdelávanie, školenia

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Stabilná medzinárodná IT spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Požadovaná prax

Analýza a vývoj DWH
2

- vysokoškolské vzdelanie
- minimálne 2-3 roky skúsenosti s vývoj na Oracle/ MSSQL platforme
- skúsenosti s analýzou dát, data modelling, ETL procedúry
- skúsenosti s cloudami veľkou výhodou
- technické znalosti:
• BI/DWH
• Oracle DB, MS SQL DB
• PL/SQL, T-SQL
• znalosť Big Data - výhodou
- analytické a logické myslenie, flexibilita, komunikatívnosť, samostatnosť i schopnosť práce v tíme

Pro HR, s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť špecializujúca sa na oblasť služieb recruiting & selection, executive search a HR consulting. Svojim klientom poskytujeme individuálny prístup k riešeniu otázky zabezpečenia kvalifikovaných zamestnancov. Pro HR realizuje vyhľadávanie a výber kandidátov aktívnym a priamym spôsobom prostredníctvom služieb recruiting & selection a executive search.

Konzultanti spoločnosti permanentne mapujú trh, poznajú aký typ zamestnancov sa nachádza v spoločnostiach s podobným zameraním klienta, príp. konkrétne vhodné pozície s ich náplňou a zodpovednosťami v iných spoločnostiach. Na základe ich znalosti je možné priamo osloviť potenciálne vhodného kandidáta s požadovaným súborom znalostí a skúsenosti.

Spoločnosť Pro HR, s.r.o. sa v oblasti vyhladávania a výberu kandidátov špecializuje na cieľovú skupinu:
1. nižší, stredný, vyšší manažment
2. špecializované pozície – financie, predaj & marketing, logistika & nákup, procesy a kvalita, project management & stratégia + support, CRM
3. IT/telco technické pozície, Help Desk pozície (IT a telco špecialisti, programátori, analytici, SW architekti, projektoví manažéri, atď.)
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2009/4810/4232/OISS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

* Podľa Zákona o službách zamestnanosti 5/2004 Z. z., § 62 ods. 2, sme povinní uvádzať sumu základnej zložky mzdy. Konečná výška Vašej skutočnej mzdy je odvodená od Vašich odborných skúseností, znalostí, zručností a toho ako zodpovedajú požiadavkám konkrétnej pozície.

Prosíme kandidátov, ktorí prejavili záujem o pracovnú pozíciu, aby poslali C.V. na E-mail: [email protected]

Kontakt

ID: 4161194  Megjelentetés dátuma: 13.9.2021  Alapbér (bruttó): 2 500 EUR/mesiac