BackEnd Developer JAVA 11 (TPP alebo kontrakt /Bratislava /3900 - 5500 €

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Mzdové podmienky (brutto): Od 3 000 EUR/mesiac(finálna úroveň základnej zložky mzdy závisí od skúseností a znalostí kandidáta)*
  • Termín nástupu: dohodou,ihneď výhoda
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vývoj SW riešení s použitím agilných vývojových metód Scrum.
- vývoj webového interného informačného systému
- analýza požiadaviek a komunikácia s klientom a produktovými analytikmi
- design riešení
- vývoj BE v Java 11 s použitím Open Source Frameworks (Spring Boot, Hibernate, Tapestry, Maven) JBoss, SOAP and ReST based microservices
- Kafka, WebFlux, SaltStack, ElasticStack , PostgreSQL,
- čiastočný vývoj na FE - JavaScript/AngularJS 2.0+, JQuery,
- automatizovaný vývoj softvéru Automatizácia podpory CICD pomocou Jenkins a Docker

Iné výhody

- možnosť pracovať ako zamestnanec, alebo ako kontraktor
- nadštandardné finančné ohodnotenie a prémiový systém
- pružný pracovný čas, s pevnou časovou zložkou
- možnosť zdokonaľovať sa v oblasti IT s využitím technických znalostí a vlastného osobnostného potenciálu
- rôznorodosť projektov, práca s najnovšími technológiami

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Spoločnosť poskytuje svojim klientom integrované softvérové biznis riešenia a IT konzultačné služby.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Software Programovanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Java - Pokročilý

Požadovaná prax

IT programátor
3

• vysokoškolské vzdelanie technického zamerania je výhodou
• skúsenosti s technickými analýzami a vývojom aplikácií JAVA Enterprise (J2EE 8),
na pokročilej úrovni (samostatný developer) aspoň 3+ roky skúseností s programovaním
• prehľad v používaní Open Source Frameworks
- Spring Boot,
- GIT
- Kafka, WebFlux, SaltStack, PostgreSQL, ElasticStack
- XML, Rest API, web services
- Automatizácia kódov CICD Jenkins a Docker
• Aktívna komunikatívna znalosť anglického jazyka (slovom aj písmom) je podmienka,
• analytické zručnosti a schopnosť riešiť problém
• schopnosť pracovať samostatne ako aj v rámci tímu
• schopnosť efektívnej organizácie času a samostatne riešiť problémy
• schopnosť aspoň základnej komunikácie s klientom, lojalita, zodpovednosť, záujem o problematiku
• využívanie Agilných metod vývoja Scrum

Pro HR, s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť špecializujúca sa na oblasť služieb recruiting & selection, executive search a HR consulting. Svojim klientom poskytujeme individuálny prístup k riešeniu otázky zabezpečenia kvalifikovaných zamestnancov. Pro HR realizuje vyhľadávanie a výber kandidátov aktívnym a priamym spôsobom prostredníctvom služieb recruiting & selection a executive search.

Konzultanti spoločnosti permanentne mapujú trh, poznajú aký typ zamestnancov sa nachádza v spoločnostiach s podobným zameraním klienta, príp. konkrétne vhodné pozície s ich náplňou a zodpovednosťami v iných spoločnostiach. Na základe ich znalosti je možné priamo osloviť potenciálne vhodného kandidáta s požadovaným súborom znalostí a skúsenosti.

Spoločnosť Pro HR, s.r.o. sa v oblasti vyhladávania a výberu kandidátov špecializuje na cieľovú skupinu:
1. nižší, stredný, vyšší manažment
2. špecializované pozície – financie, predaj & marketing, logistika & nákup, procesy a kvalita, project management & stratégia + support, CRM
3. IT/telco technické pozície, Help Desk pozície (IT a telco špecialisti, programátori, analytici, SW architekti, projektoví manažéri, atď.)
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2009/4810/4232/OISS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

* Podľa Zákona o službách zamestnanosti 5/2004 Z. z., § 62 ods. 2, sme povinní uvádzať sumu základnej zložky mzdy. Konečná výška Vašej skutočnej mzdy je odvodená od Vašich odborných skúseností, znalostí, zručností a toho ako zodpovedajú požiadavkám konkrétnej pozície.

Prosíme kandidátov, ktorí prejavili záujem o pracovnú pozíciu, aby poslali C.V. na E-mail: [email protected]

Kontakt

ID: 4070263  Megjelentetés dátuma: 27.4.2021  Alapbér (bruttó): 3 000 EUR/mesiac