Network Security Engineer L2/L3

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Mzdové podmienky (brutto): Od 1 800 EUR/mesiacfinálna úroveň základnej zložky mzdy závisí od skúseností a znalostí kandidáta*
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- návrh, konfigurácia, správa a optimalizácia sieťovej infraštruktúry
- nasadzovanie komunikačných infraštrukturálnych komponentov, LAN/WAN architektúra, deploy a dizajn NW Security ICT
- testovanie a hľadanie chýb v konfigurácii
- údržba platforiem a monitorovanie služieb prostredníctvom riešenia komplexných incidentov a problémov - troubleshooting
- monitorovanie a testovanie kvality, monitorovanie network QoS, nastavovanie LAN/WAN, TCP/IP protokolov
- zodpovednosť za tvorbu dokumentácie
- schopnosť vytvoriť a aktualizovať tréningové materiály a užívateľské manuály a ďalšiu dokumentáciu
- úzka spolupráca s členmi tímu a externými dodávateľmi

Iné výhody

- práca vo významnej IT spoločnosti
- priateľská atmosféra
- možnosť osobného a odborného rastu zamestnanca

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Stabilná medzinárodná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Administrácia LAN/WAN - Pokročilý
Klient/server administrácia - Pokročilý

Požadovaná prax

networking
5

- vzdelanie vysokoškolské II. stupňa, odbor IT/Systémové inžinierstvo a iné
- nutná certifikácia CCNA a podobné
- aspoň 5 rokov na podobnej v oblasti administrácie networkingu, LAN/WAN, TCP/IP, dizajnu NW security infraštruktúry, správy Firewall a loadbalancerov F5
- skúsenosť s konfiguráciou a nasadzovaním komunikačných infraštruktúnych riešení a komponentov
- výhodou sú skúsenosti s dizajnom riešení
- znalosť Cisco, Fortinet, FortiGate, F5 BIG IP, ASA Firewall, Juniper, Checkpoint...
- výhodou sú certifikácie CCNP, CCSA, CCNA...
- on call duty (2 zmenná prevádzka)
Vyžadujú sa organizačné zručnosti, komunikatívnosť, schopnosť hľadať a riešiť problémy, schopnosť samostatne rozhodovať a analytické myslenie.

Pro HR, s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť špecializujúca sa na oblasť služieb recruiting & selection, executive search a HR consulting. Svojim klientom poskytujeme individuálny prístup k riešeniu otázky zabezpečenia kvalifikovaných zamestnancov. Pro HR realizuje vyhľadávanie a výber kandidátov aktívnym a priamym spôsobom prostredníctvom služieb recruiting & selection a executive search.

Konzultanti spoločnosti permanentne mapujú trh, poznajú aký typ zamestnancov sa nachádza v spoločnostiach s podobným zameraním klienta, príp. konkrétne vhodné pozície s ich náplňou a zodpovednosťami v iných spoločnostiach. Na základe ich znalosti je možné priamo osloviť potenciálne vhodného kandidáta s požadovaným súborom znalostí a skúsenosti.

Spoločnosť Pro HR, s.r.o. sa v oblasti vyhladávania a výberu kandidátov špecializuje na cieľovú skupinu:
1. nižší, stredný, vyšší manažment
2. špecializované pozície – financie, predaj & marketing, logistika & nákup, procesy a kvalita, project management & stratégia + support, CRM
3. IT/telco technické pozície, Help Desk pozície (IT a telco špecialisti, programátori, analytici, SW architekti, projektoví manažéri, atď.)
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2009/4810/4232/OISS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

* We are required by law to disclose basic wage component (minimum salary) for the advertised positions. Your actual final salary is based on your professional competencies, skills, qualifications and experience matching the position.

If you are interested in our offer, send your CV in Slovak or English to [email protected]. Please, specify the position of your interest in the subject of message.
Requirements for the employee

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Anna Tkáčová
Tel.: +421911247080
E-mail: poslať životopis
ID: 2389003  Megjelentetés dátuma: 12.11.2021  Alapbér (bruttó): 1 800 EUR/mesiac