Predajca oblečenia a doplnkov

PRO HD, spol. s r.o.

Miesto práce
Rebarborová, Bratislava
Termín nástupu
01.07.2018
Nástupný plat od 900 EUR netto podľa kvalifikácie a schopností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme autorizovaný predajca motocyklov značky Harley-Davidson. Súčasťou nášho portfólia je aj predaj odevov a doplnkov pre motocyklistov. Na Slovenskom trhu pôsobíme od roku 2011. Kvalitné zázemie vo firme je podstatné na dosahovanie našich cieľov a preto na pozíciu odborného predajcu potrebujeme zodpovedného človeka, ktorý sa bude starať o potreby našich zákazníkov:
- aktívny predaj a poradenstvo,
- budovanie vzťahov so zákazníkom,
- vytváranie, evidencia a správa objednávok,
- evidencia zákazníkov,
- evidencia, vystavovanie a správa faktúr,
- príprava podkladov pre účtovníka,
- predaj tovarov a služieb,
- bežná administratíva,
- doplňovanie tovaru na predajnú plochu,
- práca na predajnej ploche,
- práca v sklade predajne.

Flexibilná samostatná práca s vlastnou zodpovednosťou. Sociálny program od stravných lístkov až po preplácanie služobných náhrad. Atraktívne zľavy na produkty spoločnosti. Naša spoločnosť zabezpečuje svojím zamestnancom školenia v rámci spoločnosti Harley-Davidson Europe, Ltd. PC a telefón sú u nás štandardom.

Pokiaľ spĺňate vyššie uvedené požiadavky a ponuka Vás zaujala, zašlite nám Váš štruktúrovaný životopis v anglickom jazyku. Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.
Poskytnutím svojich osobných údajov dávate súhlas s ich spracovaním a uchovávaním v databáze spoločnosti PRO HD, spol. s.r.o., Rebarborová 1/A, 821 07 Bratislava, za účelom sprostredkovania práce v súlade s platnými zákonmi o ochrane osobných údajov. Súčasne tým potvrdzujete, že uvedené osobné údaje sú pravdivé a úplné. Prosíme uchádzačov o zaslanie životopisu a krátkeho motivačného listu. Odpovieme uchádzačom, ktorí vyhovujú nášmu profilu. Ďakujeme za pochopenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Fakturácia - Základy
Pokladňa - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť a dynamika sú hlavnými predpokladmi práce v našej spoločnosti. S našimi dodávateľmi komunikujeme výhradne v anglickom jazyku. Školenia, ktoré pre svojich zamestnancov zabezpečujeme, sú tiež iba v anglickom jazyku. Naša spoločnosť využíva prácu v ekonomickom systéme PROLUC. Ovládanie tohto ekonomického systému zo strany uchádzača je pre nás veľkou prednosťou. Práca s PC v štandardných programoch Word, Excel, Outlook a pod. Zodpovednosť a samostatnosť je v našej spoločnosti cenená. Pracujeme s motocyklami, preto mať vzťah k nim je výhodou, nie však podmienkou.

Harley-Davidson® Bratislava v zastúpení H & A Moto Bike s.r.o,, je prvý autorizovaný predajca Harley-Davidson® na Slovensku.

Harley-Davidson® je svetová prémiová značka, ktorá okrem legendárnych motocyklov, ponúka aj špeciálne motocyklové oblečenie, príslušenstvo a doplnky, spĺňajúce najprísnejšie bezpečnostné a funkčné kritéria, ako aj športové a módne oblečenie na každodenné nosenie, pre mužov aj ženy.

Harley-Davidson® nie je bežná konfekčná značka, nemôžete ju nájsť „na každom rohu“. Je predávaná a distribuovaná výhradne cez sieť svojich autorizovaných predajcov, čím si drží výsostnú exkluzivitu pre jej užívateľov a zaručuje im najvyššiu kvalitu a originalitu. Väčšina produktov je extrémne limitovaná, čo podporuje a zvyšuje Vašu individualitu.

Harley-Davidson® oslávil v roku 2012 už 100 rokov výroby oblečenia a to doslova znamená, že si môžete obliecť legendu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3414254  Megjelentetés dátuma: 7.6.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Nástupný plat od 900 EUR netto podľa kvalifikácie a schopností.