Čašník / eventový čašník

PRO GLOBAL, s.r.o.

Miesto práce
Domaša, Kvakovce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Garden Hotel sa nachádza na Domaši v časti Dobrá. Hlavné zameranie hotela sú svadby, rodinné oslavy, firemné podujatia počas víkendov a samozrejme najdôležitejšia je letná sezóna.
Hľadáme preto ľudí, ktorí by mohli vypomáhať už počas víkendov v mesiacoch máj, jún a potom by mohli robiť aj počas leta. Pracuje sa v reštaurácii na rajóne ale aj za barom. Práca je preto vhodná pre vysokoškolákov, ale svadby môžu byť aj ako výpomoc, alebo fuška pre ľudí, ktorí pracujú aj niekde inde ale chcú si privyrobiť. Predchádzajúce skúsenosti sú vítané, ale nie sú podmienkou. Podmienkou je byť v pohode, byť milý a férový. Všetko ostatné vás vieme naučiť.

Hotel sa nachádza pri vodnej nádrži v krásnej prírode. Ubytovanie priamo na hoteli, strava zdarma, zaujímavé tringelty. Možná dohoda na smenách.

Životopis s fotkou a motivačný list zašlite mailom na uvedenú adresu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Do tímu hľadáme ľudí s chuťou pracovať a učiť sa novým veciam.
Vyžadujeme profesionálny prístup, vystupovanie, flexibilitu.

Garden Hotel sa nachádza na Domaši v časti Dobrá. Je po kompletnej rekonštruckii a dynamicky sa rozširuje.
Ubytovanie je priamo na hoteli, práca nie je stereotypom ale mení sa a každé ročne obdobie má iný charakter. Hotel sa nachádza v prírode a pri vode, takže pracuje sa v príjemnom prostredí.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4024526  Megjelentetés dátuma: 11.4.2023  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac