Rádiologický technik na pracovisku MR

Pro Diagnostic Group

Miesto práce
Nové Zámky
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac+ prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Samostatná špecializovaná odborná práca pri štandardných MR vyšetreniach.
• Spracúvanie MR obrazovej dokumentácie a jej zapisovanie na elektronické médiá.
• Informovanie pacienta o povahe, príprave, dĺžke a možných rizikách vyšetrenia.

- konkurencieschopná mzda kombinujúca fixnú a variabilnú zložku
- stravenky
- DDS
- podpora ďalšieho vzdelávania
- príjemný kolektív
- firemné eventy

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, avšak kontaktovať budeme len vybraných kandidátov, ktorí najviac vyhovejú požiadavkám na pozíciu.

Pro Diagnostic Group a.s. (ďalej len „prevádzkovateľ“) spracúva vaše osobné údaje v súvislosti s výberovým konaním na inzerovanú pozíciu v súlade s Nariadením Európskeho Parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (ďalej len „nariadenie“). Pre celé znenie oznámenia o ochrane údajov kliknite na nasledujúci odkaz oznámenie o ochrane údajov: https://bit.ly/3y3JgNx

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Rádiologický asistent

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prax na MR pracovisku výhodou.
Samostatnosť, precíznosť, spoľahlivosť, komunikatívnosť.

Pro Diagnostic Group, a.s. (www.prodiagnostic.sk) bola založená v roku 2011 a je vedúcim poskytovateľom zdravotnej starostlivosti v oblasti magnetickej rezonancie (MR), počítačovej tomografie (CT) a PET/CT. Pracoviská sú lokalizované v najlepších slovenských nemocniciach a sú vybavené najmodernejšími zobrazovacími technológiami. Zamestnávame popredných odborníkov v odbore rádiológia vo viac ako 16 diagnostických centrách po celom Slovensku a v Čechách.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4072094  Megjelentetés dátuma: 4.5.2021  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac