Odborný predajca v cyklistickom obchode (aj ako brigáda)

PRO CYCLING, s. r. o.

Miesto práce
Medveďovej 1/A, 85104 Bratislava, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
02.05.2018
900€ a viac podľa výsledkov, platí pre TPP, brigádnici podľa schopností a skúseností individuálne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komunikácia so zákazníkmi, poradenstvo a predaj bicyklov a s tým súvisiacich komponentov a príslušenstva v predajni PRO CYCLING v Bratislave
Participácia a predaj na cyklistických akciách v sezóne.
Sprevádzanie zákazníkov pri testovaní bicyklov a bike-fittingu.
Udržiavanie predajnej plochy a produktov v perfektnom stave.
Práca s pokladňou, servisným, rezervačným a objednávkovým systémom.
Zákaznícka podpora pre zákazníkov e-shopu.
Expedícia a naskladňovanie tovaru.
Práca v rozhraní elektronického obchodu.

Práca v mladom kolektíve trvalo rastúcej firmy.
Možnosť nákupu predávaných vecí za zvýhodnené ceny po skúšobnej lehote.
Bonusy na základe osobných a firemných výsledkov.
Zaujímavá pracovná náplň - žiadna monotónnosťa stereotyp

Okrem životopisu nám zasielajte aj motivačný list v ktorom uvediete, prečo chcete pracovať práve s bicyklami.
Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Pokladňa - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ak ta nezaujímajú bicykle či cyklistika, toto nebude asi práca pre Teba.

Spokojnosť zákazníka je u teba na prvom mieste?
Vieš príjemne a efektívne komunikovať, aj písomne, či už ide o komunikáciu so zákazníkmi, ale aj internú komunikáciu s tímom.
Si aktívny/a - nečakáš, kým Ti niekto povie, čo máš robiť, ale robíš sám/a, čo je v danej chvíli potrebné. Pomôžeš svojím kolegom, keď je treba?
Si efektívny/a, ale nie si úplný perfekcionista, ale pragmatik. Nesnažíš sa o komplikované riešenia, keď jednoduché postačujú? Keď treba, máš oko pre detail a dáš si na veciach záležať?
Máš vlastný názor a vieš ho prezentovať - ale vieš akceptovať aj iný pohľad na vec?
Vieš sa rýchlo učiť nové veci a nevadí, ak si niečo ešte nerobil/a, ale musíš byt ochotný/á sa to rýchlo naučiť.
Si plný/á pozitívnej energie a dávaš ju do svojej práce a komunikácie so zákazníkom.

Ak si sa v tomto opise našiel/našla, určite sa nám ozvi!

15. rokov dávame do cyklistiky a športu svoje srdiečko a schopnosti.

Prevádzkujeme e-shopy www.procycling.sk a www.bianchi.sk a sme jedným z popredných predajcov bicyklov v Bratislave s kamennou predajňou oproti Ekonomickej Univerzite. Zákazníci sú pre nás partnermi a často aj kamarátmi, s ktorými sa radi pozdravíme vždy, keď je príležitosť. Dôležité je pre nás budovanie komunity a dlhoročné vzťahy, ktoré nás napĺňajú radosťou a motivujú k ďalšej práci.

Aby sme mohli aj naďalej poskytovať služby na vysokej úrovni, hľadáme nových kolegov na viaceré pozície.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1517250  Megjelentetés dátuma: 18.4.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 900€ a viac podľa výsledkov, platí pre TPP, brigádnici podľa schopností a skúseností individuálne