Vedúci podnikovej dielne a prevádzkovej elektrodielne

PRO Business Solutions s.r.o.

Miesto práce
Michalovce
Termín nástupu
ASAP, prípadne dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 EUR/mesiacod 1800€ brutto mesačne + 10% bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie oddelenia podnikovej dielne a prevádzkovej elektrodielne,
- personálne vedenie - zadeľovanie a kontrola práce,
- zodpovednosť za kvalitu práce a zabezpečenie nápravných opatrení pri vzniknutých nedostatkoch,
- zodpovednosť za plánovanie, výrobu, opravu a údržbu nástrojov,
- spolupráca s oddelením konštrukcie pri vývoji nových nástrojov a prípravkov,
- organizácia, riadenie a dokumentovanie skúšok nových nástrojov a prípravkov v spolupráci s výrobou a konštrukciou,
- spolupráca s dodávateľmi, posielanie dopytov a ich vyhodnocovanie, príprava podkladov na objednanie,
- príjem, plánovanie a uskutočnenie objednávok,
- dodržiavanie bezpečnostných, protipožiarnych a vnútropodnikových predpisov,
- pravidelný reporting nadriadenému.

- práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti,
- priateľský kolektív a dobré pracovné zázemie,
- aktívne využívanie cudzieho jazyka,
- možnosť pracovných ciest v rámci Európy,
- možnosť osobného rastu,
- rôzne finančné aj nefinančné benefity,
- spoločenské a športové aktivity pre zamestnancov.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za zaslanie aktuálneho životopisu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Naším klientom je stabilná nadnárodná výrobná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

- vzdelanie v odbore strojárstvo,
- prax na podobnej pozícii
- nemecký jazyk - stredne pokročilý (B2) alebo anglický jazyk - stredne pokročilý (B2),
- ochota cestovať aj mimo Slovenska
- skúseností v oblasti výroby nástrojov
- schopnosť viesť menší tím,
- ochota učiť sa,
- systematické a analytické myslenie,
- schopnosť pružne reagovať na aktuálne problémy,
- vodičský preukaz sk. B.

Personálna agentúra PRO Business Solutions s.r.o.
Headhunting · ‎Executive Search · ‎HR consulting

Špecializujeme na oblasť personálneho poradenstva a služieb. Spájame profesionálov z rôznych oblastí. Vieme zastrešiť služby od výberu zamestnancov najmä formou Executive Search, Headhuntingu a Recruitmentu, cez rozvojové programy formou Development Center a Koučingu až po zisťovanie informácií o názoroch, postojoch, či motivácii zamestnancov formou prieskumov.

Medzi našich klientov patria veľké nadnárodné spoločnosti, ale aj menšie lokálne firmy.  Naše riešenia sú efektívne, komplexné a individuálne nastavené podľa vašich potrieb.

Sme profesionáli a vážime si váš čas.
Hodnoty ako úcta či rešpekt ku klientom sú pre nás samozrejmosťou.
Našou snahou je spoznať vaše reálne potreby a pomôcť vám ich naplniť.

Mária Harvaníková
PRO Business Solutions - Vaše riešenia
www.probs.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4364775  Megjelentetés dátuma: 24.6.2022  Alapbér (bruttó): 1 800 EUR/mesiac