Špecialista plánovania objednávok/Potraviny

PRO Business Solutions s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
ASAP alebo dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zabezpečenie efektívneho logistického toku sortimentu s hlavným zameraním na centrálny sklad
- Samostatné vytváranie objednávok podľa požiadaviek predajní na základe vývoja zásob s prihliadnutím na čerstvosť/spotrebu potravín
- Kontrola logistických procesov, ich vecných aj formálnych náležitostí
- Operatívne riešenia problémov procesu dodávok sortimentu,
denná komunikácia s logistickým providerom, skladom (platformou) a dodávateľmi
- Interná komunikácia s predajňami a ostatnými oddeleniami v rámci spoločnosti a kontrolu služieb a fakturácie providera

- Pracovný pomer na dobu neurčitú
- Vstupné zaškolenie, možnosť bezplatného elektronického vzdelávania a možnosť profesijného i osobného rastu
- Až 5 dní voľna nad rámec zákona
- Možnosť získať MULITI Sport kartu
- Spätný bonus za každý nákup
- Stravovanie vo firemnej reštaurácii
- Príspevok pri narodení dieťaťa, príspevok pri svadbe
- Garantovaná odmena pri pracovných výročiach
- Organizované Vianočné večierky, Deň detí, Mikuláš, Teambuilding...

Vopred ďakujeme všetkým kandidátom za zaslanie aktuálneho CV v slovenskom jazyku. Kontaktovaní budú len uchádzači, ktorí spĺňajú podmienky danej pozície.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Našim klientom je sieť predajní s potravinami.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

nákup, logistika, skladové hospodárstvo

Počet rokov praxe

3

Skúsenosti z pozícií z odvetvia logistiky, najlepšie čerstvých potravín – z hľadiska čerstvosti zásob je dôležité prihliadať na množstvo naskladneného.

- Skúsenosti so samostatnou tvorbou objednávok v odvetví potravín
- Znalosti zo skladového hospodárstva
- Práca s PC na pokročilej úrovni - MS Office (Outlook, Excel, Word, SAP výhodou) – bude denne pracovať s viacerými systémami, Excelom s množstvom dát o sortimente
- Komunikatívna a aktívna osobnosť
- Dôslednosť a starostlivosť
- Časová flexibilita

Personálna agentúra PRO Business Solutions s.r.o.
Headhunting · ‎Executive Search · ‎HR consulting

Špecializujeme na oblasť personálneho poradenstva a služieb. Spájame profesionálov z rôznych oblastí. Vieme zastrešiť služby od výberu zamestnancov najmä formou Executive Search, Headhuntingu a Recruitmentu, cez rozvojové programy formou Development Center a Koučingu až po zisťovanie informácií o názoroch, postojoch, či motivácii zamestnancov formou prieskumov.

Medzi našich klientov patria veľké nadnárodné spoločnosti, ale aj menšie lokálne firmy.  Naše riešenia sú efektívne, komplexné a individuálne nastavené podľa vašich potrieb.

Sme profesionáli a vážime si váš čas.
Hodnoty ako úcta či rešpekt ku klientom sú pre nás samozrejmosťou.
Našou snahou je spoznať vaše reálne potreby a pomôcť vám ich naplniť.

Mária Harvaníková
PRO Business Solutions - Vaše riešenia
www.probs.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4029333  Megjelentetés dátuma: 4.2.2021  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac