Manažér skladu a skladového hospodárstva

PRO Business Solutions s.r.o.

Miesto práce
Vysoká pri Morave
Termín nástupu
ASAP alebo dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1.500€ brutto pre skúseného kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Evidencia výdajov zo skladov a príjmov na jednotlivé sklady
* Denné a mesačné uzávierky
* Vykonávanie a uzatváranie inventúry
* Sledovanie evidenčných pohybov výroby
* Normovanie a kalkulácie
* Nahrávanie dennej spotreby surovín, aditív a obalov
* Vedenie evidencie celého skladového hospodárstva
* Byť nápomocný pri riešení rozdielov mesačných inventúr na skladoch
* Pravidelný denný a mesačný reporting vedeniu spoločnosti

* Zvýhodnené ceny produktov
* Darček k narodeninám
* Možnosť profesionálneho rastu
* Možnosť pracovať v stabilnej, dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
* Primerané finančné ohodnotenie
* Stravovanie vo vlastnej jedálni
* Dochádzkový bonus
* Odmena za odpracované roky
* Vitamínový balíček
* Zúčastnenie sa celo-firemných akcií a team buildingov

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za zaslanie aktuálneho CV. Kontaktovaní budú len uchádzači, ktorí spĺňajú kritériá inzerovanej pozície.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Našim klientom je slovenská spoločnosť zaoberajúca sa spracovaním mäsa, výrobou a predajom mäsa a mäsových výrobkov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

účtovníctvo, ekonomika

Počet rokov praxe

5

* Preukázateľná prax s vedením skladového hospodárstva podmienkou
* Skúsenosti s vedením tímu ľudí
* Samostatnosť
* Zodpovednosť
* Organizačné schopnosti
* Dôslednosť
* Precíznosť
* Orientácia na detail
* Systematický prístup k práci
* Analytické myslenie
* Znalosť programu ESO výhodou

Personálna agentúra PRO Business Solutions s.r.o.
Headhunting · ‎Executive Search · ‎HR consulting

Špecializujeme na oblasť personálneho poradenstva a služieb. Spájame profesionálov z rôznych oblastí. Vieme zastrešiť služby od výberu zamestnancov najmä formou Executive Search, Headhuntingu a Recruitmentu, cez rozvojové programy formou Development Center a Koučingu až po zisťovanie informácií o názoroch, postojoch, či motivácii zamestnancov formou prieskumov.

Medzi našich klientov patria veľké nadnárodné spoločnosti, ale aj menšie lokálne firmy.  Naše riešenia sú efektívne, komplexné a individuálne nastavené podľa vašich potrieb.

Sme profesionáli a vážime si váš čas.
Hodnoty ako úcta či rešpekt ku klientom sú pre nás samozrejmosťou.
Našou snahou je spoznať vaše reálne potreby a pomôcť vám ich naplniť.

Mária Harvaníková
PRO Business Solutions - Vaše riešenia
www.probs.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3691793  Megjelentetés dátuma: 11.6.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1.500€ brutto pre skúseného kandidáta