Dispečer dopravy

PRO Business Solutions s.r.o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj
Termín nástupu
asap, prípadne podľa dohody
od 900 EUR, podľa profesijných skúseností a pracovných výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- organizovanie prepravy v smere dodávateľ - pobočky a riešenie prípadných organizačných problémov s tým spojených,
- tvorba objednávok na jednotlivé prepravné zákazky,
- vyčísľovanie prepravných nákladov,
- vyhľadávanie nevyužitých prepravných kapacít,
- vyhľadávanie, výber a aktívne oslovovenie nových poskytovateľov prepravných služieb,
- práca s interným informačným systémom.

práca u persepktívneho a stabilného zamestnávateľa,
- pestrý sociálny program: príspevok na dovolenku, regeneráciu, kultúru a šport, odborné lekárske vyšetrenie, zubné náhrady, dioptrie, vitamíny, pracovné voľno v deň narodenín, možnosť jazykového vzdelávania, firemné spoločenské aktivity,
- odmena za odporučenie kandidáta po jeho prijatí do pracovného pomeru.

Na uvedenú pozíciu hľadáme kvalifikovaného kandidáta alebo kandidátku. Vítaní sú kandidáti a kandidátky aj z iných krajov Slovenska.
Vopred ďakujeme za Váš záujem a zaslanie profesijného životopisu v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme všetkých kandidátov, ktorí spĺňajú požadované podmienky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Našim klientom je obchodno - výrobná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

doprava, strojárstvo, stavebníctvo, ekonómia, obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie (I. alebo II. stupňa), v odboroch: doprava, strojárstvo, stavebníctvo, ekonómia, obchod,
- aktívna znalosť anglického jazyka na úrovni B2-stredne pokročilý a / alebo aktívna znalosť nemeckého jazyka na úrovni B2-stredne pokročilý,
- vodičský preukaz sk. B,
- výborné organizačné a komunikačné zručnosti,
- zodpovedný, spoľahlivý a dôsledný prístup k práci.

Personálna agentúra PRO Business Solutions s.r.o.
Headhunting · ‎Executive Search · ‎HR consulting

Špecializujeme na oblasť personálneho poradenstva a služieb. Spájame profesionálov z rôznych oblastí. Vieme zastrešiť služby od výberu zamestnancov najmä formou Executive Search, Headhuntingu a Recruitmentu, cez rozvojové programy formou Development Center a Koučingu až po zisťovanie informácií o názoroch, postojoch, či motivácii zamestnancov formou prieskumov.

Medzi našich klientov patria veľké nadnárodné spoločnosti, ale aj menšie lokálne firmy.  Naše riešenia sú efektívne, komplexné a individuálne nastavené podľa vašich potrieb.

Sme profesionáli a vážime si váš čas.
Hodnoty ako úcta či rešpekt ku klientom sú pre nás samozrejmosťou.
Našou snahou je spoznať vaše reálne potreby a pomôcť vám ich naplniť.

Mária Harvaníková
PRO Business Solutions - Vaše riešenia
www.probs.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3675093  Megjelentetés dátuma: 22.5.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 900 EUR, podľa profesijných skúseností a pracovných výsledkov