Obchodný zástupca/zástupkyňa

PRO Business Solutions s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Provízia z každej uzatvorenej zmluvy s klientom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pracovný čas: odhad min. 10 hod. týždenne, prípadne aj viac podľa možností a ochoty kandidáta
- oslovovanie nových klientov vo zverenom regióne Slovenska (Západoslovenský, Stredoslovenský alebo Východoslovenský región)
- predstavenie poradenských služieb spoločnosti novým klientom
- uzatváranie zmlúv

- zaškolenie
- provízie z uzatvorených zmlúv = možnosť vysokého zárobku
- po zapracovaní k dispozícii služobné auto, mobilný telefón

Vopred ďakujeme za Váš záujem a zaslanie profesijného životopisu v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme všetkých kandidátov, ktorí spĺňajú požadované podmienky

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Finančné poradenstvo, sprostredkovanie finančných služieb a poistenia

Našim klientom je spoločnosť, ktorá sa venuje poradenstvu a pomoci poškodeným pri poistných udalostiach.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

bez požiadavky na odbornú prax - ponuka zaškolenia

Vodičský preukaz

B

- vek od 25 rokov,
- komunikatívnosť, príjemné vystupovanie
- zodpovednosť, angažovanosť, flexibilita
- pozitívny prístup k práci, ochota učiť sa
- vytrvalosť, trpezlivosť, odolnosť voči stresu
- dobrá sebadisciplína a flexibilita
- vodičský preukaz sk. „B"
- vlastný automobil výhodou, neskôr možnosť
využívania služobného auta

Personálna agentúra PRO Business Solutions s.r.o.
Headhunting · ‎Executive Search · ‎HR consulting

Špecializujeme na oblasť personálneho poradenstva a služieb. Spájame profesionálov z rôznych oblastí. Vieme zastrešiť služby od výberu zamestnancov najmä formou Executive Search, Headhuntingu a Recruitmentu, cez rozvojové programy formou Development Center a Koučingu až po zisťovanie informácií o názoroch, postojoch, či motivácii zamestnancov formou prieskumov.

Medzi našich klientov patria veľké nadnárodné spoločnosti, ale aj menšie lokálne firmy.  Naše riešenia sú efektívne, komplexné a individuálne nastavené podľa vašich potrieb.

Sme profesionáli a vážime si váš čas.
Hodnoty ako úcta či rešpekt ku klientom sú pre nás samozrejmosťou.
Našou snahou je spoznať vaše reálne potreby a pomôcť vám ich naplniť.

Mária Harvaníková
PRO Business Solutions - Vaše riešenia
www.probs.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3391731  Megjelentetés dátuma: 16.5.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Provízia z každej uzatvorenej zmluvy s klientom