Administrátor aplikácií

Privatbanka, a.s.

Miesto práce
Einsteinova 25, Petržalka
Termín nástupu
dohodou
1 900 EUR/mesiaczávisí od skúseností, zručností a seniority kandidáta + 13 plat + zaujímavá ročná odmena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vzhľadom na neustále prichádzajúce požiadavky na implementáciu nových funkcií v IT systémoch sme sa rozhodli rozšíriť náš tím programátorov o kolegu, ktorý bude riešiť požiadavky na tvorbu rôznych výstupov (MS SQL, Excel, Reporting Services....) a taktiež sa bude podieľať na testovaní správnej funkcionality a vývoji. Hľadáme kolegu, ktorý preberie pod svoju správu konkrétne IT aplikácie a bude sa podieľať na ich testovaní a vývoji reportingu. Pri práci bude spolupracovať s kolegami z iných odborov a prinášať návrhy zlepšení a úprav po technickej stránke tak, aby zmeny reflektovali potreby užívateľov a zároveň prebehli v symbióze s už bežiacimi systémami.
Ak Vás táto naša ponuka zaujala, radi Vás privítame na osobnom stretnutí, kde budú bližšie predstavené aj hlavné činnosti a zodpovednosti Administrátora aplikácií v Privatbanke:

˃ analýza, vývoj a testovanie SW riešení,
˃ vývoj v prostredí Microsoft nástrojov (Visual Studio, .NET framework, C#, ASP.NET/MVC, MS SQL),
˃ spolupráca pri koncepcii rozvoja informačných systémov spoločnosti,
˃ komunikácia s administrátormi SW riešení.

˃ zaujímavá práca pre lídra na trhu privátneho bankovníctva,
˃ príjemné, pozitívne nabité prostredie,
˃ odborné vzdelávanie, jazykové vzdelávanie,
˃ možnosť sebarealizácie,
˃ flexibilnú pracovnú dobu,
˃ príspevok na DDS,
˃ darčekové poukážky,
˃ MultiSport karta,
˃ firemné akcie a teambuildingy,
˃ sociálne benefity,
˃ zľavy u partnerov Privatbanky,
˃ zamestnanecký účet zdarma, zvýhodnené produkty banky.

Ak sme Vás našou ponukou zaujali, dajte nám o sebe vedieť a pošlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku prostredníctvom portálu www.profesia.sk čo najskôr.
Za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti ďakujeme.
Po starostlivom posúdení životopisov budeme kontaktovať uchádzačov, s ktorými sa radi stretneme na osobnom stretnutí.
Všetky informácie o spracúvaní osobných údajov nájdete na www.privatbanka.sk.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

informačné technológie, technický smer - výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

ASP.NET - Základy
JavaScript - Základy
UML - Unified Modeling Language - Základy
C# - Základy
Microsoft SQL Server - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

technické - programovanie

Počet rokov praxe

2

• znalosť IT technológií a programovacích jazykov:
- MS SQL 2019, T-SQL, tvorba uložených procedúr, funkcií, triggerov,
- MS SQL reporting services – tvorba reportov,
- VÝHODOU znalosť platformy Microsoft.net: C# a .NET aplikácie ( ASP.NET , MVC),
- schopnosť používať Google,
- skúsenosti s tvorbou dokumentácie,
- znalosť UML aspoň vo forme čítania,
- VÝHODOU sú skúsenosti s automatizovaným testovaním.

• všeobecné požiadavky:
- anglický jazyk - schopnosť čítať technickú dokumentáciu,
- schopnosť pochopiť existujúci zdrojový kód a pracovať na ňom,
- komunikačné a analytické schopnosti,
- odolnosť voči stresu.

Privatbanka, a.s. je synonymum pojmu PRIVÁTNE BANKOVNÍCTVO. Sme a naďalej chceme byť bankou s najdynamickejšie rastúcim privátnym bankovníctvom na trhoch, kde pôsobíme. Úspešne udávame trendy v tejto oblasti a radíme sa k lídrom na slovenskom finančnom trhu. Paralelne so službami privátneho bankovníctva rozvíjame naše KORPORÁTNE BANKOVNÍCTVO. Svojim klientom poskytujeme špecializované finančné a investičné služby, ktoré odrážajú ich nároky a zohľadňujú predstavy o zhodnocovaní ich aktív.

Srdcom našej banky sú a vždy budú výnimoční ľudia – jednak klienti, a samozrejme zamestnanci, vďaka ktorým je Privatbanka symbolom individuálneho prístupu v bankovníctve. Naším cieľom je preto vytvárať zamestnancom priaznivé podmienky pre ich kontinuálny odborný aj kariérny rast. Pri výbere nových zamestnancov kladieme veľký dôraz nielen na vysokú odbornú kvalifikáciu a profesionálnu úroveň, ale aj na potenciál posúvať sa vpred. Tento potenciál vnímame ako nevyhnutný katalyzátor nášho výkonu na ceste za dôverou klientov a k ekonomickým úspechom.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3700264  Megjelentetés dátuma: 17.5.2021  Alapbér (bruttó): 1 900 EUR/mesiac