Asistent/ka sekretariátu

Privatbanka, a.s.

Miesto práce
Einsteinova 25, Petržalka
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
4 EUR/hod.4 EUR/hod./brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na našom sekretariáte je rušno. Preto sme sa rozhodli prijať medzi nás posilu, ktorá zabezpečí:
˃ plynulý chod sekretariátu,
˃ uvádzanie hostí, zabezpečenie občerstvenia podľa požiadaviek,
˃ kontinuálne zabezpečenie zasadačiek pre prijatie hostí,
˃ organizáciu a čistotu kuchynky sekretariátu,
˃ prevzatie a uskladnenie občerstvenia od dodávateľov,
˃ obsluhu telefónnej ústredne,
˃ ďalšie ad hoc činnosti podľa potreby.

Iné informácie o pracovnej ponuke:
- typ pracovného úväzku - Dohoda o brigádnickej práci študenta,
- pracovná doba - v čase medzi 10:00 - 16:00 hod podľa POTREBY a DOHODY.
- fond pracovnej doby od 15 - 20 hodín /týždeň.

Ak sa rozhodneš pre prácu u nás, určite oceníš:
˃ zaujímavú prácu pre lídra na trhu privátneho bankovníctva,
˃ príjemné, pozitívne nabité prostredie a super kolegov,
˃ otvorenú komunikáciu.

Ak sme Ťa našou ponukou zaujali, daj nám o sebe vedieť zaslaním Tvojho aktuálneho profesného životopisu na e-mailovú adresu [email protected].
Do PREDMETU e-mailu nezabudni uviesť NÁZOV PRACOVNEJ POZÍCIE.
Za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti ďakujeme. Po starostlivom posúdení životopisov budeme kontaktovať uchádzačov, s ktorými sa radi stretneme na osobnom stretnutí.
Všetky informácie o spracúvaní osobných údajov nájdete na www.privatbanka.sk.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

˃ časovo flexibilný študent VŠ,
˃ komunikačné a organizačné zručnosti,
˃ príjemné a kultivované vystupovanie,
˃ dôslednosť,
˃ samostatnosť,
˃ lojálnosť, diskrétnosť,
˃ aktívny prístup k práci.

Privatbanka, a.s. je synonymum pojmu PRIVÁTNE BANKOVNÍCTVO. Sme a naďalej chceme byť bankou s najdynamickejšie rastúcim privátnym bankovníctvom na trhoch, kde pôsobíme. Úspešne udávame trendy v tejto oblasti a radíme sa k lídrom na slovenskom finančnom trhu. Paralelne so službami privátneho bankovníctva rozvíjame naše KORPORÁTNE BANKOVNÍCTVO. Svojim klientom poskytujeme špecializované finančné a investičné služby, ktoré odrážajú ich nároky a zohľadňujú predstavy o zhodnocovaní ich aktív.

Srdcom našej banky sú a vždy budú výnimoční ľudia – jednak klienti, a samozrejme zamestnanci, vďaka ktorým je Privatbanka symbolom individuálneho prístupu v bankovníctve. Naším cieľom je preto vytvárať zamestnancom priaznivé podmienky pre ich kontinuálny odborný aj kariérny rast. Pri výbere nových zamestnancov kladieme veľký dôraz nielen na vysokú odbornú kvalifikáciu a profesionálnu úroveň, ale aj na potenciál posúvať sa vpred. Tento potenciál vnímame ako nevyhnutný katalyzátor nášho výkonu na ceste za dôverou klientov a k ekonomickým úspechom.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3640785  Megjelentetés dátuma: 9.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 4 EUR/hod.4 EUR/hod./brutto