Špecialista call centra

Privatbanka, a.s.

Miesto práce
Einsteinova, Petržalka
Termín nástupu
dohodou
900 EUR/mesiackonečná výška základnej mzdy závisí od skúseností, zručností a seniority kandidáta + ročná odmena + 13 plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegu, ktorý v spolupráci s obchodnými útvarmi banky (privátni bankári a bankoví poradcovia) zabezpečí efektívnu telefonickú a elektronickú komunikáciu s neaktívnymi a potenciálnymi klientmi banky. Staneš sa dôležitou a priamou podporou tímu najlepších obchodníkov Privatbanky.
Nebudeš zabezpečovať priamy predaj produktov či služieb, Tvojou úlohou bude telefonicky poskytnúť základné informácie o banke a jej produktoch a získať súhlas volaných osôb so spracovaním ich osobných údajov (tzv. GDPR) pre účely zasielania informácií o bankových produktoch v budúcnosti.
Preto ak Ťa komunikácia baví, máš príjemný hlasový prejav, pozitívny prístup k práci a nechýba Ti optimizmus a vytrvalosť, radi Ťa privítame v našom tíme.
Oceníme Tvoj proaktívny prístup, samostatnosť a tiež praktické skúsenosti nadobudnuté z práce v call centre, zákazníckom centre, či pri akvizíciách zákazníkov.

Tvoje úlohy budú najmä:
• telefonicky oslovovať neaktívnych a potenciálnych klientov banky s cieľom získať ich súhlas so spracovaním osobných údajov (tzv. GDPR) pre účely zasielania informácií o bankových produktoch a službách,
• poskytovať potenciálnym klientom základné informácie o banke a jej produktoch (nebudeš produkty ponúkať, ani predávať),
• navrhovať nové spôsoby a metódy na zvýšenie efektivity komunikácie s potenciálnymi klientmi banky.

Ak sa rozhodneš pre prácu u nás, určite oceníš:
- zaujímavú prácu pre lídra na trhu privátneho bankovníctva,
- príjemné, pozitívne nabité prostredie a super kolegov,
- odborné vzdelávanie,
- jazykové vzdelávanie,
- možnosť sebarealizácie,
- otvorenú komunikáciu,
- flexibilnú pracovnú dobu,
- príspevok na DDS,
- príspevok na stravné nad rámec zákona,
- sociálne benefity.

Ak sme Vás našou ponukou zaujali, dajte nám o sebe vedieť a pošlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku prostredníctvom portálu www.profesia.sk čo najskôr.
Za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti ďakujeme.
Po starostlivom posúdení životopisov budeme kontaktovať uchádzačov, s ktorými sa radi stretneme na osobnom stretnutí.
Všetky informácie o spracúvaní osobných údajov nájdete na www.privatbanka.sk.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• samostatnosť,
• výborné komunikačné a prezentačné zručnosti,
• skúsenosti z práce v call centre VÝHODOU,
• proklientský prístup,
• ochota učiť sa,
• flexibilita a pohotovosť,
• zodpovednosť, spoľahlivosť,
• diskrétnosť.

Privatbanka, a.s. je synonymum pojmu PRIVÁTNE BANKOVNÍCTVO. Sme a naďalej chceme byť bankou s najdynamickejšie rastúcim privátnym bankovníctvom na trhoch, kde pôsobíme. Úspešne udávame trendy v tejto oblasti a radíme sa k lídrom na slovenskom finančnom trhu. Paralelne so službami privátneho bankovníctva rozvíjame naše KORPORÁTNE BANKOVNÍCTVO. Svojim klientom poskytujeme špecializované finančné a investičné služby, ktoré odrážajú ich nároky a zohľadňujú predstavy o zhodnocovaní ich aktív.

Srdcom našej banky sú a vždy budú výnimoční ľudia – jednak klienti, a samozrejme zamestnanci, vďaka ktorým je Privatbanka symbolom individuálneho prístupu v bankovníctve. Naším cieľom je preto vytvárať zamestnancom priaznivé podmienky pre ich kontinuálny odborný aj kariérny rast. Pri výbere nových zamestnancov kladieme veľký dôraz nielen na vysokú odbornú kvalifikáciu a profesionálnu úroveň, ale aj na potenciál posúvať sa vpred. Tento potenciál vnímame ako nevyhnutný katalyzátor nášho výkonu na ceste za dôverou klientov a k ekonomickým úspechom.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3573574  Megjelentetés dátuma: 19.3.2021  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac