Distribútor procedúr - pracovník kúpeľnej recepcie

Prírodné liečebné kúpele Smrdáky

Miesto práce
Smrdáky
Termín nástupu
ihneď
576 € + motivačné zložky mzdy (osobné hodnotenie, mesačné bonusy, vianočná mzda)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Časovanie a predaj liečebných procedúr pre klientov.
Práca aj cez víkendy.

-možnosť ďalšieho vzdelávania (jazykové kurzy hradí zamestnávateľ)
-zaujímavý sociálny program (zvýhodnené ceny pobytov v hoteloch medzinárodnej hotelovej siete, výmenné rekreácie tuzemské i zahraničné, zvýhodnené ceny kúpeľných procedúr, zamestnanecké akcie,...)
-kvalitné stravovanie
-možnosť služobného ubytovania

Žiadosti a štruktúrované životopisy zasielajte na uvedené kontaktné adresy. Zasielajte súhlas s evidovaním a spracovaním osobných údajov pre potrebu výberového konania. Uvádzajte telefonický kontakt. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom o prácu ale spoločnosť si vyhradzuje právo osloviť iba vybratých uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Príjemné vystupovanie voči klientom.
Ochota pracovať počas víkendov.

SLK Piešťany a.s. - PLK Smrdáky
Liečebné kúpele zamerané na liečbu kožných ochorení nachádzajúce sa v kúpeľnej obci Smrdáky len 6 km vzdialené od okresného mesta Senica. Pre domácich i zahraničných hostí sú k dispozícii 4 liečebné hotely (kategórie 1,2 a 3*), Balneoterapia, Kúpeľný park.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3386540  Megjelentetés dátuma: 11.5.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 576 € + motivačné zložky mzdy (osobné hodnotenie, mesačné bonusy, vianočná mzda)