Help Desk Operátor /Servisný technik

PRINTEC SLOVAKIA, spol. s r.o.

Miesto práce
Elektrárenská 4, Bratislava
Termín nástupu
01.12.2017

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Technická podpora koncovým užívateľom
• Vzdialená pomoc /oprava porúch na HW platobných terminálov,
• Riešenie incidentov, konzultácie a poskytovanie informácií o spôsoboch riešenia porúch SW
• Komunikácia s technikmi a partermi technickej podpory v teréne
• Zapojenie sa do príprav a nahrávania SW aplikácií / inicializácia terminálov
• Agenda spojená s technickou podporou po telefóne
• Agenda spojená s prípravou HW terminálov na následné inštalácie a servis

- kurzy angličtiny na pracovisku
- sick days
- nadštandardne dotovaný príspevok na stravovanie
- nápoje na pracovisku
- ovocie na pracovisku

Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technical, engineering, IT, computer science

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme
• Technickú orientáciu, schopnosť pracovať s počítačom.
• Komunikačné schopnosti a schopnosti hľadať riešenia
• Odolnosť a zvládanie komunikácie s klientom (súsenosť je výhodou)
• Ochota začleniť sa do kolektívu
• Motivácia a chuť učiť sa
• Spoľahlivosť, otvorenosť, kreativita

Vedúci dodávateľ zariadení pre elektronické platobné systémy - bankomatov, elektronických platobných terminálov, platobných a informačných kioskov. Sme dcérska spoločnosť nadnárodnej gréckej spoločnosti úspešne pôsobiacej na Slovensku od roku 1991.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3242136  Megjelentetés dátuma: 14.11.2017